Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 16 19:31 | London, Jul 16 17:31 | New York, Jul 16 13:31
Shanghai, Jul 17 01:31 | Tokyo, Jul 17 02:31 | Sydney, Jul 17 04:31

Китай новий світовий лідер зі споживання предметів розкоші

Китай новий світовий лідер зі споживання предметів розкоші
18 квітня 2011 в 11:20 - Роман Зайцев


Китай новий світовий лідер зі споживання предметів розкоші

Китай в 2011 року за споживанням предметів розкоші вийде на перше місце в світі, повідомила в понеділок газета Сяньдай куайбао з посиланням на експертні оцінки.У 2010 році китайці за цим показником обійшли США і посідали друге місце слідом за Японією.

Академія суспільних наук КНР у доповіді про розвиток торгівлі в країні в 2010 році зазначила, що обсяг продажів предметів розкоші за рік досяг $ 9,4 млрд.

Китайські вчені роблять висновок, що "у зв‘язку з швидким зростанням купівельної спроможності населення Китай у 2011 році безумовно вийде на перше місце в світі з реалізації розкішних товарів".

Нагадаємо, раніше Пекін ввів заборону на рекламу розкоші. Протягом трьох тижнів з китайської столиці зникне зовнішня реклама зі словами "розкішний", "багатий", "царський" та іншими.

Тема розкоші часто використовувалася в рекламі нерухомості, автомобілів і вин. Однак міська влада вирішила, що такі прийоми рекламщиків мають негативні наслідки - посилюють "прірву між багатими і бідними".

Китай новий світовий лідер зі споживання предметів розкоші


Новини Статті Аналітика
Китай хоче виробити рекордну кількість сталі Китай хоче виробити рекордну кількість сталі Розвиток інноваційної регіональної інфраструктури Розвиток інноваційної регіональної інфраструктури Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 30.03.2011. ВІдновлення зростання? Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 30.03.2011. ВІдновлення зростання?
Туркменістан має друге за величиною газове родовище у світі Туркменістан має друге за величиною газове родовище у світі Китай доріс до другого місця Китай доріс до другого місця Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 28.03.2011. Песимізм не проходить Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 28.03.2011. Песимізм не проходить
Китайські підприємці в I кв. 2011 р. придбали майже 91 тонну золота Китайські підприємці в I кв. 2011 р. придбали майже 91 тонну золота Рецепт боротьби Китаю з інфляцією Рецепт боротьби Китаю з інфляцією Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 09.03.2011. Стримуване зростання Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 09.03.2011. Стримуване зростання
Китайська гречка почала надходити до торгових мереж Китайська гречка почала надходити до торгових мереж Перспектива китайського юаня стати світовою резервною валютою Перспектива китайського юаня стати світовою резервною валютою Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 04.03.2011. Тиждень завершується оптимістично Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 04.03.2011. Тиждень завершується оптимістично
"Хліб Інвестбуд" купував китайську гречку за свої гроші Потенційні ринки для інвестування Потенційні ринки для інвестування Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 03.03.2011. Ринки відіграються після вчорашнього падіння Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 03.03.2011. Ринки відіграються після вчорашнього падіння

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Ось чотири кроки до будь-якого великого досягнення: чітке планування, ретельна підготовка, позитивний настрій і робота з ретельністю.

Вільям Вард
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті