Інвестиції.орг

Kyiv, Dec 16 18:47 | London, Dec 16 16:47 | New York, Dec 16 12:47
Shanghai, Dec 17 00:47 | Tokyo, Dec 17 01:47 | Sydney, Dec 17 03:47

Квартальний звіт Британії свідчить про вповільнення економічного росту країни

Квартальний звіт Британії свідчить про вповільнення економічного росту країни
12 жовтня 2010 в 13:52 - Уляна Роїк


Квартальний звіт Британії свідчить про вповільнення економічного росту країни

Економічна активність Великобританії помітно скоротилася в третьому кварталі, повідомляє Асоціація британських торгових палат (British Chambers of Commerce, BCC), в черговий раз закликаючи Банк Англії дати більше стимулів, щоб захистити відновлення від зменшення витрат бюджету.  

За даними квартального звіту BCC, помітно погіршився внутрішній попит в сфері послуг і виробничому секторі. Експортний попит також скоротився, що свідчить про уповільнення економічного зростання в порівнянні з 1,2 відсотка в другому кварталі.

Дані звіту BCC вказують на економічний приріст усього в 0,5 відсотка в період з липня по вересень, менше половини результату, показаного в другому кварталі, що вказує на менші можливості для приватного сектору заповнити діри, викликані урядовими заходами економії.

Баланс внутрішніх продажів у сфері послуг скоротився до 4 з 12 в другому кварталі, баланс замовлень опустився до негативного показника -4, найнижчого з кінця минулого року, коли Великобританія виходила з 18-місячної рецесії.

Останні дані неоднозначні, але чітко вказують на поступове уповільнення відновлення економіки. Все більше економістів вважають, що Банк Англії повинен влити більше грошей в економіку, щоб підтримати її зростання.

На наступному тижні уряд розкриє деталі 80-мільярдного скорочення видатків бюджету, покликаного практично ліквідувати бюджетний дефіцит розміром близько 11 відсотків ВВП протягом п’яти наступних років. Очікується, що скорочення призведе до втрати 500 тисяч робочих місць у державному секторі.
 

Квартальний звіт Британії свідчить про вповільнення економічного росту країни


Новини Статті Аналітика
ВВП Великобританії I кварталі 2011 р. підвищився на 0,5% ВВП Великобританії I кварталі 2011 р. підвищився на 0,5% Панама - один з найпривабливіших офшорних центрів світу Панама - один з найпривабливіших офшорних центрів світу Макроогляд, січень Макроогляд, січень
Економіка Німеччини зменшить темпи росту Економіка Німеччини зменшить темпи росту Роль первинних ланок з підготовки та використання кадрів підприємств Роль первинних ланок з підготовки та використання кадрів підприємств ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
У Мінекономрозвитку задоволені відновленням економіки У Мінекономрозвитку задоволені відновленням економіки Система науково - технічної інформації України існуючі виклики і нові можливості Система науково - технічної інформації України існуючі виклики і нові можливості Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Японії пророкують різке відновлення економіки Японії пророкують різке відновлення економіки Напрямки впровадження екологічних інновацій в промисловому комплексі регіону Напрямки впровадження екологічних інновацій в промисловому комплексі регіону I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
ВВП Великобританії в І кварталі виріс на 0,5% ВВП Великобританії в І кварталі виріс на 0,5% Розвиток інноваційної інфраструктури: регіональний аспект Розвиток інноваційної інфраструктури: регіональний аспект I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Саме по собі те чи інше обставина Вашому житті не має значення, єдине, що насправді важливо - це Ваше ставлення до нього. І саме це відношення визначає успіх чи невдачу.

Норман Вінцент Пив
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті