Інвестиції.орг

Kyiv, Oct 19 08:29 | London, Oct 19 06:29 | New York, Oct 19 02:29
Shanghai, Oct 19 14:29 | Tokyo, Oct 19 15:29 | Sydney, Oct 19 17:29

Квартальний звіт Британії свідчить про вповільнення економічного росту країни

Квартальний звіт Британії свідчить про вповільнення економічного росту країни
12 жовтня 2010 в 13:52 - Уляна Роїк


Квартальний звіт Британії свідчить про вповільнення економічного росту країни

Економічна активність Великобританії помітно скоротилася в третьому кварталі, повідомляє Асоціація британських торгових палат (British Chambers of Commerce, BCC), в черговий раз закликаючи Банк Англії дати більше стимулів, щоб захистити відновлення від зменшення витрат бюджету.  

За даними квартального звіту BCC, помітно погіршився внутрішній попит в сфері послуг і виробничому секторі. Експортний попит також скоротився, що свідчить про уповільнення економічного зростання в порівнянні з 1,2 відсотка в другому кварталі.

Дані звіту BCC вказують на економічний приріст усього в 0,5 відсотка в період з липня по вересень, менше половини результату, показаного в другому кварталі, що вказує на менші можливості для приватного сектору заповнити діри, викликані урядовими заходами економії.

Баланс внутрішніх продажів у сфері послуг скоротився до 4 з 12 в другому кварталі, баланс замовлень опустився до негативного показника -4, найнижчого з кінця минулого року, коли Великобританія виходила з 18-місячної рецесії.

Останні дані неоднозначні, але чітко вказують на поступове уповільнення відновлення економіки. Все більше економістів вважають, що Банк Англії повинен влити більше грошей в економіку, щоб підтримати її зростання.

На наступному тижні уряд розкриє деталі 80-мільярдного скорочення видатків бюджету, покликаного практично ліквідувати бюджетний дефіцит розміром близько 11 відсотків ВВП протягом п’яти наступних років. Очікується, що скорочення призведе до втрати 500 тисяч робочих місць у державному секторі.
 

Квартальний звіт Британії свідчить про вповільнення економічного росту країни


Новини Статті Аналітика
ВВП Великобританії I кварталі 2011 р. підвищився на 0,5% ВВП Великобританії I кварталі 2011 р. підвищився на 0,5% Панама - один з найпривабливіших офшорних центрів світу Панама - один з найпривабливіших офшорних центрів світу Макроогляд, січень Макроогляд, січень
Економіка Німеччини зменшить темпи росту Економіка Німеччини зменшить темпи росту Роль первинних ланок з підготовки та використання кадрів підприємств Роль первинних ланок з підготовки та використання кадрів підприємств ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
У Мінекономрозвитку задоволені відновленням економіки У Мінекономрозвитку задоволені відновленням економіки Система науково - технічної інформації України існуючі виклики і нові можливості Система науково - технічної інформації України існуючі виклики і нові можливості Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Японії пророкують різке відновлення економіки Японії пророкують різке відновлення економіки Напрямки впровадження екологічних інновацій в промисловому комплексі регіону Напрямки впровадження екологічних інновацій в промисловому комплексі регіону I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
ВВП Великобританії в І кварталі виріс на 0,5% ВВП Великобританії в І кварталі виріс на 0,5% Розвиток інноваційної інфраструктури: регіональний аспект Розвиток інноваційної інфраструктури: регіональний аспект I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Бізнес – це мистецтво витягати гроші з кишені іншої людини, не застосовуючи насильства.

М. Амстердам
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті