Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 23 01:10 | London, Jul 22 23:10 | New York, Jul 22 19:10
Shanghai, Jul 23 07:10 | Tokyo, Jul 23 08:10 | Sydney, Jul 23 10:10

KBW перейняв досвідчених кадрів від свого конкурента компанії Macquarie

KBW перейняв досвідчених кадрів від свого конкурента компанії Macquarie
14 вересня 2010 в 14:51 - Уляна Роїк


KBW перейняв досвідчених кадрів від свого конкурента компанії Macquarie

Американська інвестиційна компанія, Keefe, Bruyette & Woods (KBW) призначила нового співголову свого підрозділу інвестиційних банківських послуг в Європі, для збільшення  кількості інвестицій, з огляду на фінансово-корпоративні поглинання.  На місце співголови банку інвестиційних послу призначили, Ніка Трігса. Він та інші банкіри раніше працювали на конкурента Fox-Pitt, Келтон, який зараз належить компанії  Macquarie (MQG.AX), найбільшому інвестиційному банку Австралії.

"З урахуванням нинішніх обставин, ми надіємось, що фінансові компанії, розпочнуть залучати все більше додаткового капіталу, з метою подальшого зміцнення їхніх балансів", заявив Трігс в заяві.

Трігс був колишнім головою Європейського інвестиційного банку FPK/Macquarie, він спеціалізується в області страхування і фінансування угод у Великобританії та Скандинавських країнах.

KBW у Європі, спеціалізується на дослідженнях, корпоративних фінансах, консалтингу по злиттях і поглинаннях та торгівлі цінними паперами.

Зараз у планах компанії є впровадження повного комплекту послуг по брокерському обслуговуванні на початку наступного року для фінансових компаній Великобританії.
 

KBW перейняв досвідчених кадрів від свого конкурента компанії Macquarie


Новини Статті Аналітика
Через неякісні будинки Україна витрачає у 2,5 рази більше тепла, ніж Європа Через неякісні будинки Україна витрачає у 2,5 рази більше тепла, ніж Європа 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
Європа істотно скоротила споживання російського газу Європа істотно скоротила споживання російського газу Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
Посуха у Європі загрожує черговим зростанням цін на продукти Посуха у Європі загрожує черговим зростанням цін на продукти Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
"Газпром" і Японія вкладуть 7 мільярдів в зріджений газ Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Огляд європейських ринків за 29.03.2011. Різноспрямована динаміка Огляд європейських ринків за 29.03.2011. Різноспрямована динаміка
Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Хто кладе гроші в банк, не повинен забувати, що він просто пасажир, а кермо в руках у банку.

В.Швебель
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті