Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 21 16:13 | London, Jul 21 14:13 | New York, Jul 21 10:13
Shanghai, Jul 21 22:13 | Tokyo, Jul 21 23:13 | Sydney, Jul 22 01:13

JPMorgan погіршив прогноз для ринків акцій країн, що розвиваються

JPMorgan погіршив прогноз для ринків акцій країн, що розвиваються
16 лютого 2011 в 09:00 - Христина


JPMorgan погіршив прогноз для ринків акцій країн, що розвиваються

Фондові індикатори emerging markets можуть вирости цього року менше, ніж очікувалося, через прискорення інфляції, яка загрожує підйому економіки в багатьох країнах, включаючи Росію і Китай, вважають аналітики JPMorgan Chase & Co.Як повідомило агентство Bloomberg, JPMorgan погіршив оцінку індексу MSCI Emerging Markets на кінець 2011 року з 1500 до 1300 пунктів і рекомендував інвесторам купувати, якщо значення індикатора опуститься нижче 990 пунктів.

Країни з економікою, що розвивається, можуть заохочувати зміцнення нацвалюти і посилювати грошово-кредитну політику в рамках боротьби з інфляцією, що послабить зростання економіки і прибутків до середини року, говориться в доповіді аналітиків брокера на чолі з Адріаном Моватом.

Про прискорення інфляції останніми днями повідомили Індія і Китай, що призвело до зростання очікувань підвищення відсоткових ставок у цих країнах.
 

JPMorgan погіршив прогноз для ринків акцій країн, що розвиваються


Новини Статті Аналітика
Ціни на харчі до 2030 року зростуть удвічі Ціни на харчі до 2030 року зростуть удвічі 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Обзор фондового рынка 14.07.2011_PreMarket Обзор фондового рынка 14.07.2011_PreMarket
Організатори IPO Яндекса викупили більш ніж п’ять мільйонів акцій Організатори IPO Яндекса викупили більш ніж п’ять мільйонів акцій Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 15.04.2011. Китай публікує дані про високі темпи інфляції Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 15.04.2011. Китай публікує дані про високі темпи інфляції
Мінекономіки Білорусі чекає розгону інфляції до 33-39% Мінекономіки Білорусі чекає розгону інфляції до 33-39% Деякі поради інвестору Деякі поради інвестору Огляд ринків Американського континенту за 22.03.2011. Привиди повертаються. Огляд ринків Американського континенту за 22.03.2011. Привиди повертаються.
Yandex підтвердив ціну розміщення 25 доларів за акцію в рамках IPO на біржі Nasdaq Yandex підтвердив ціну розміщення 25 доларів за акцію в рамках IPO на біржі Nasdaq Панама - один з найпривабливіших офшорних центрів світу Панама - один з найпривабливіших офшорних центрів світу Огляд європейських ринків за 22.03.2011. Боргова криза не зникає. Огляд європейських ринків за 22.03.2011. Боргова криза не зникає.
Власник Правекс-Банку продасть акції на 7 мільярдів доларів Власник Правекс-Банку продасть акції на 7 мільярдів доларів Венчурний капітал як джерело інноваційних процесів в системі безпеки підприємництва Венчурний капітал як джерело інноваційних процесів в системі безпеки підприємництва Огляд ринку банківських депозитів в Україні в лютому Огляд ринку банківських депозитів в Україні в лютому

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Перше, що потрібно зробити, щоб домогтися успіху - полюбити те, чим Ви займаєтеся.

Сестра Мері Лауретта
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті