Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 22 07:53 | London, Jul 22 05:53 | New York, Jul 22 01:53
Shanghai, Jul 22 13:53 | Tokyo, Jul 22 14:53 | Sydney, Jul 22 16:53

Єврокомісія жорсткіше контролюватиме бюджетні дефіцити країн ЄС

Єврокомісія жорсткіше контролюватиме бюджетні дефіцити країн ЄС
Рейтинг: 0
Голосів: 0
29 вересня 2010 в 17:42 - Роман Зайцев


Єврокомісія жорсткіше контролюватиме бюджетні дефіцити країн ЄС

Європейська комісія схвалила в середу законодавчі пропозиції щодо зміцнення "пакту стабільності", або обов'язкових критеріїв для бюджетного дефіциту та державного боргу, країн ЄС.  Про це на прес-конференції у Брюсселі заявив голова Єврокомісії Жозе Мануел Баррозу, повідомляє агентство "Интерфакс".

"Пропозиції, які ми сьогодні висунули, є великим кроком вперед в економічному управлінні з тих пір, як ми прийняли пакт стабільності і зростання. Як тільки ці пропозиції будуть схвалені і втілені державами-членами ЄС, вони ознаменують зміну курсу в підході до економічного управління в Європейському союзі, і особливо в зоні євро", - сказав він.

Баррозу пояснив, що ідеться про розширений контроль над макроекономічною політикою країн ЄС.

Зокрема, передбачаються заходи більш оперативного покарання членів спільноти, які не дотримуються цих критеріїв.

Як випливає з розповсюдженого в Брюсселі тексту пропозицій, якщо раніше за відхиленням від пакту стабільності, що допускає річний дефіцит бюджету не більше 3% від ВВП і державний борг не більше 60% від ВВП, призначалася довга процедура про порушення регламенту, то, згідно з новими пропозиціям Єврокомісії, держава, чий держборг перевищує 60% ВВП, буде зобов‘язана скорочувати його по 5% в рік протягом трьох років під загрозою санкцій.

Щоб санкції були більш оперативними і майже автоматичними, Єврокомісія візьме в свої руки механізм покарання. Раніше цим займалася Рада ЄС.

У разі виявлених відхилень держава-порушник зобов‘яжуть депозитувати 0,2% свого ВВП, що відповідає частці цієї країни в європейських фондах.

Депозит звільняється після виправлення порушень. Але він може перетворитися на штраф, якщо зроблені Брюсселем зауваження не будуть враховані.

Санкції повинні вступати в силу автоматично, якщо протягом десяти днів Рада ЄС не скасує їх кваліфікованою більшістю.

Єврокомісія жорсткіше контролюватиме бюджетні дефіцити країн ЄС


Новини Статті Аналітика
Дефіцит держбюджету України за січень-квітень склав 4 млрд грн. Дефіцит держбюджету України за січень-квітень склав 4 млрд грн. Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Огляд ринків Європи за 10.01.2011. Занепокоєння повертається на ринки Огляд ринків Європи за 10.01.2011. Занепокоєння повертається на ринки
Євросоюз може відмовити Україні в кредиті через МВФ Євросоюз може відмовити Україні в кредиті через МВФ Необхідність аудиту в особистому прибутковому оподаткуванні Необхідність аудиту в особистому прибутковому оподаткуванні ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Україна готова відмовитися від коньяку та шампанського протягом 10 років Україна готова відмовитися від коньяку та шампанського протягом 10 років Формування системи організаційного забезпечення інноваційного розвитку промислових підприємств Формування системи організаційного забезпечення інноваційного розвитку промислових підприємств Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Дефіцит поточного рахунку НБУ у квітні 2011 р. скоротився до 293 млн доларів Дефіцит поточного рахунку НБУ у квітні 2011 р. скоротився до 293 млн доларів Особливості бюджетного процесу та його інфраструктура на вітчизняних ринках Особливості бюджетного процесу та його інфраструктура на вітчизняних ринках I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Україні прогнозують дефіцит цукру Україні прогнозують дефіцит цукру Статутний капітал комерційного банку як джерело підвищення ліквідності банківської системи Статутний капітал комерційного банку як джерело підвищення ліквідності банківської системи I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Перше, що потрібно зробити, щоб домогтися успіху - полюбити те, чим Ви займаєтеся.

Сестра Мері Лауретта
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті