Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 21 05:04 | London, Jul 21 03:04 | New York, Jul 20 23:04
Shanghai, Jul 21 11:04 | Tokyo, Jul 21 12:04 | Sydney, Jul 21 14:04

Євробонди від Лукойл на $1 млрд.

Євробонди від Лукойл на $1 млрд.
Рейтинг: 0
Голосів: 0
26 жовтня 2010 в 18:30 - Оксана Кадай-Гриців


Євробонди від Лукойл на $1 млрд.

Російська нафтова компанія ЛУКОЙЛ планує залучити в рамках  road-show єврооблігацій близько 1 млрд доларів.    Про це повідомив голова компанії Вагіт Алекперов.

 

За словами керівника Лукойлу, ці кошти будуть залучені на поточну діяльність компанії та перекредитування коротких кредитів.

 

Також Алекперов відзначив, що ЛУКОЙЛ не виключає зниження видобутку нафти в порівнянні з поточним рівнем. Це може відбутися в рамках реалізації десятилітньої стратегії компанії, яку передбачається підготувати до кінця листопада.

 

За словами Алекперова, зниження видобутку може відбутися за рахунок перенаправлення інвестицій на новие3D проекти компанії в Північному Каспії, Іраку і Західній Африці.

 

Глава компанії повідомив також, що 2010 року видобуток нафти ЛУКОЙЛом складе за 90 млн тонн проти 97620 тисяч тонн у минулому році.
 

Євробонди від Лукойл на $1 млрд.


Новини Статті Аналітика
АМКУ оштрафував АМКУ оштрафував "Лукойл" на 81,5 тисячі гривень Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Лукойл і Роснафта можуть почати розробку шельфу Чорного моря Лукойл і Роснафта можуть почати розробку шельфу Чорного моря Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
"Лукойл" візьме участь в розробці шельфових ділянок "Роснефти" Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Мінфін хоче розрахуватися з ВТБ єврооблігаціями Мінфін хоче розрахуватися з ВТБ єврооблігаціями У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Evraz Group планує розмістити євробонди обсягом близько 1 млрд доларів Evraz Group планує розмістити євробонди обсягом близько 1 млрд доларів Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Чим би ти не володів, ти або використовуєш це, або втрачаєш!

Генрі Форд
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті