Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 23 07:12 | London, Jul 23 05:12 | New York, Jul 23 01:12
Shanghai, Jul 23 13:12 | Tokyo, Jul 23 14:12 | Sydney, Jul 23 16:12

Євро падає через проблеми єврозони

Євро падає через проблеми єврозони
25 листопада 2010 в 12:22 - Христина


Євро падає через проблеми єврозони

Євро тримається недалеко від двомісячного мінімуму, так як боргова криза в єврозоні, по всій видимості, поширюється з Ірландії на інші країни регіону, незважаючи на те, що Дублін оприлюднив амбіційний план скорочення бюджету.Трейдери говорять, що Португалія та Іспанія вважаються країнами, потенційно потребують допомоги, а програма суворої економії, прийнята Ірландією, потрапила під вогонь критики, тому що базується на занадто оптимістичних прогнозах зростання.

Торги сьогодні неактивні, так як в США відзначається День подяки. Деякі ринкові гравці вважають, що падіння євро та австралійського долара відображає закриття коротких позицій у доларі перед святом.

"Ринок рухають корекція позицій, типова для листопада, і проблеми в єврозоні", - сказав Мінорі Утіда з Bank of Tokyo-Mitsubishi UFJ.

Євро втратив до долара 0,05 відсотка до $1,3322. У середу він провалився нижче рівня підтримки $1,3333 і досяг двомісячного мінімуму $1,3284. Наступним рівнем підтримки буде $1,3232.

Проти єни євро подешевшав на 0,15 відсотка до 111,19 після того, як вчора обвалився до 110,32 єни - рівня, в останній раз зазначеного в середині вересня.

Деякі трейдери думають, що євро буде падати далі, однак мало хто допускає повернення єдиної валюти до чотирирічного "дна" на рівні $1,1876, досягнутого в червні на хвилі грецького боргової кризи.

"Цей мінімум був досягнутий, коли в Європі не було мережі фінансової безпеки, а ринки очікували, що ФРС почне згортати м‘яку політику. Оскільки долар зараз теж під тиском через кількісного пом‘якшення ФРС, важко припустити, що євро впаде до $1,2" , - сказав Утіда.
 

Євро падає через проблеми єврозони


Новини Статті Аналітика
У США зріс дохід від реклами в кінотеатрах У США зріс дохід від реклами в кінотеатрах Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Огляд вітчизняного фондового ринку за 10.05.2011 від ІГ Сократ Огляд вітчизняного фондового ринку за 10.05.2011 від ІГ Сократ
У Штатах почали розраховуватись золотом У Штатах почали розраховуватись золотом Польща вирішила ще почекати з переходом на євро Польща вирішила ще почекати з переходом на євро Огляд європейських ринків за 29.03.2011. Різноспрямована динаміка Огляд європейських ринків за 29.03.2011. Різноспрямована динаміка
НБУ запевняє, що у своп-операціях немає ризику НБУ запевняє, що у своп-операціях немає ризику Епоха нової резервної валюти Епоха нової резервної валюти Тижневий огляд фінансових ринків України Тижневий огляд фінансових ринків України
Євро дешевшає через кризу в Греції Євро дешевшає через кризу в Греції Фінансові та боргові проблеми американських штатів Фінансові та боргові проблеми американських штатів Огляд ринків Американського континенту за 24.03.2011. Прибутки компаній та допомога з безробіття. Огляд ринків Американського континенту за 24.03.2011. Прибутки компаній та допомога з безробіття.
Сербія хоче попросити у МВФ допомоги у 1 мільярд євро Сербія хоче попросити у МВФ допомоги у 1 мільярд євро Слабкий долар може трансформуватися у зростання ринків, що розвиваються Слабкий долар може трансформуватися у зростання ринків, що розвиваються Огляд ринків Американського континенту за 23.03.2011. «Чорне» та звичайне золото. Огляд ринків Американського континенту за 23.03.2011. «Чорне» та звичайне золото.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Хто кладе гроші в банк, не повинен забувати, що він просто пасажир, а кермо в руках у банку.

В.Швебель
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті