Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 23 07:01 | London, Jul 23 05:01 | New York, Jul 23 01:01
Shanghai, Jul 23 13:01 | Tokyo, Jul 23 14:01 | Sydney, Jul 23 16:01

Євро опускається до мінімуму двох місяців

Євро опускається до мінімуму двох місяців
26 листопада 2010 в 13:06 - Христина


Євро опускається до мінімуму двох місяців

Євро знижується до долара, що росте проти більшості валют в п'ятницю через безперервне підвищення дохідності держоблігацій периферійних країн єврозони, яка вселяє занепокоєння про можливість рефінансування боргів цих країн."Ми вже чули багато поганих новин з єврозони. Мають місце навіть розмови про розпад єврозони", - сказав Тсутому Сома, керуючий закордонними фінансовими інструментами з Okasan Securities.

Трейдери вважають, що в євро більше шансів тестувати підтримку на рівні $1,3230 і, потім, на $1,3135.

Прорив може розглядатися як ознака більшої ймовірності подальшого зниження єдиної валюти до долара після вже подоланих основних рівнів підтримки, включаючи 38,2 відсотка корекції Фібоначчі від ралі за період з червня до початку листопада.

 

Євро опускається до мінімуму двох місяців


Новини Статті Аналітика
НБУ запевняє, що у своп-операціях немає ризику НБУ запевняє, що у своп-операціях немає ризику Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Огляд європейських ринків за 29.03.2011. Різноспрямована динаміка Огляд європейських ринків за 29.03.2011. Різноспрямована динаміка
Євро дешевшає через кризу в Греції Євро дешевшає через кризу в Греції Польща вирішила ще почекати з переходом на євро Польща вирішила ще почекати з переходом на євро Тижневий огляд фінансових ринків України Тижневий огляд фінансових ринків України
Сербія хоче попросити у МВФ допомоги у 1 мільярд євро Сербія хоче попросити у МВФ допомоги у 1 мільярд євро Епоха нової резервної валюти Епоха нової резервної валюти Огляд ринків Американського континенту за 24.03.2011. Прибутки компаній та допомога з безробіття. Огляд ринків Американського континенту за 24.03.2011. Прибутки компаній та допомога з безробіття.
ЄІБ виділить 450 млн євро для покращення доріг в Україні ЄІБ виділить 450 млн євро для покращення доріг в Україні Слабкий долар може трансформуватися у зростання ринків, що розвиваються Слабкий долар може трансформуватися у зростання ринків, що розвиваються Огляд ринків Американського континенту за 23.03.2011. «Чорне» та звичайне золото. Огляд ринків Американського континенту за 23.03.2011. «Чорне» та звичайне золото.
Білорусь частково перейшла на долар і євро Білорусь частково перейшла на долар і євро Валютні війни: долар втомився Валютні війни: долар втомився Огляд європейських ринків за 23.03.2011. Дорогоцінні метали все вирішують. Огляд європейських ринків за 23.03.2011. Дорогоцінні метали все вирішують.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Хто кладе гроші в банк, не повинен забувати, що він просто пасажир, а кермо в руках у банку.

В.Швебель
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті