Інвестиції.орг

Kyiv, Jan 29 21:45 | London, Jan 29 19:45 | New York, Jan 29 15:45
Shanghai, Jan 30 03:45 | Tokyo, Jan 30 04:45 | Sydney, Jan 30 06:45

ЄС може обрати новим головою ЄЦБ Акселя Вебера

ЄС може обрати новим головою ЄЦБ Акселя Вебера
19 січня 2011 в 14:08 - Христина


ЄС може обрати новим головою ЄЦБ Акселя Вебера

Новим головою Європейського центрального банку (ЄЦБ), ймовірно, стане голова Бундесбанку Аксель Вебер.В даний час ЄЦБ керує француз Жан-Клод Тріше, термін повноважень якого закінчується в жовтні 2011 року.

Крім Німеччини, своїх представників на посаду голови ЄЦБ висували також Бельгія і Словаччина, але їхні кандидати вже зайняли в керівництві банку високі пости, що відкриває Веберу шлях до крісла голови.

Голова ЄЦБ обирається на 8 років одноголосним рішенням лідерів ЄС за рекомендацією міністрів фінансів. Головне завдання ЄЦБ, створеного в червні 1998 року, - стримування інфляції в країнах Євросоюзу шляхом механізму зміни облікової ставки.
 

ЄС може обрати новим головою ЄЦБ Акселя Вебера


Новини Статті Аналітика
Рівень безробіття в зоні євро в квітні не змінився і склав 9,9% Рівень безробіття в зоні євро в квітні не змінився і склав 9,9% Деякі поради інвестору Деякі поради інвестору Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 15.04.2011. Китай публікує дані про високі темпи інфляції Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 15.04.2011. Китай публікує дані про високі темпи інфляції
Ціни на харчі до 2030 року зростуть удвічі Ціни на харчі до 2030 року зростуть удвічі Управління інвестиційними ризиками підприємства Управління інвестиційними ризиками підприємства Україна: перебіг торгів на фінансових ринках Україна: перебіг торгів на фінансових ринках
Мінекономіки Білорусі чекає розгону інфляції до 33-39% Мінекономіки Білорусі чекає розгону інфляції до 33-39% Формування безпечного інноваційного розвитку та забезпечення інноваційної безпеки реону Формування безпечного інноваційного розвитку та забезпечення інноваційної безпеки реону Огляд європейських ринків за 29.03.2011. Різноспрямована динаміка Огляд європейських ринків за 29.03.2011. Різноспрямована динаміка
Туркменістан має друге за величиною газове родовище у світі Туркменістан має друге за величиною газове родовище у світі Маркетинговий підхід до дифузії інновацій у промисловості Маркетинговий підхід до дифузії інновацій у промисловості Огляд ринків Американського континенту за 22.03.2011. Привиди повертаються. Огляд ринків Американського континенту за 22.03.2011. Привиди повертаються.
ЄС пропонує Україні вибрати Митний союз, чи зону вільної торгівлі ЄС пропонує Україні вибрати Митний союз, чи зону вільної торгівлі Державно - приватне партнерство в Україні Державно - приватне партнерство в Україні Огляд європейських ринків за 22.03.2011. Боргова криза не зникає. Огляд європейських ринків за 22.03.2011. Боргова криза не зникає.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Надія - партнер сили і мати успіху. Ті з нас, у кого вона досить сильна, регулярно отримують чарівні подарунки від власного життя.

Сідні Бремер
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті