Інвестиції.орг

Kyiv, Dec 18 16:48 | London, Dec 18 14:48 | New York, Dec 18 10:48
Shanghai, Dec 18 22:48 | Tokyo, Dec 18 23:48 | Sydney, Dec 19 01:48

Ірак оголосив про тендер на розробку трьох газових родовищ

Ірак оголосив про тендер на розробку трьох газових родовищ
20 жовтня 2010 в 14:30 - Роман Зайцев


Ірак оголосив про тендер на розробку трьох газових родовищ

Республіка Ірак відкрила тендер на розробку трьох газових родовищ в рамках третього раунду з ліцензування іракських надр з часів повалення режиму Саддама Хусейна.  

За словами представників Міністерства нафти країни, в рамках аукціону міжнародні енергетичні компанії можуть поборотися за право отримати ліцензію на розробку наступних родовищ: Аккас (розташоване в провінції Анбар на заході країни), Мансурія (у східній частині Іраку) і Сіба (на півдні). Сукупні запаси даних родовищ оцінюються приблизно в 300 млрд куб. м газу, що представляє собою приблизно 10% доведених запасів природного газу Іраку, передає Associated Press.

Разом з тим енергетичні компанії поки проявляють незначну активність щодо даного тендеру, незважаючи на бажання отримати право на розробку іракських надр. Багато в чому індиферентна позиція міжнародних компаній пояснюється жорсткими умовами аукціону, прогалинами в забезпеченні безпеки і неясною позицією місцевої влади, відзначають аналітики. При цьому даний аукціон вже двічі переносився, щоб дати міжнародним компаніям більше часу вивчити контракти.

Всього заявки на участь в аукціоні подали 13 компаній, включаючи італійські ENI і Edison, французьку Total, норвезької Statoil, південнокорейську KOGAS і російську ТНК-BP. Проте не всі з зареєстрованих компаній фактично візьмуть участь в аукціоні, відзначають аналітики.

У 2009 р. в ході двох попередніх раундів аукціону Ірак виставив на тендери 10 нафтових родовищ, які в даний момент обслуговуються іноземними енергетичними компаніями. Після цього в лютому 2010 р. прем‘єр-міністр країни Нурі Аль-Малікі заявив, що держава не планує більше залучати іноземні компанії для розробки нафтових родовищ Іраку. За його словами, таке рішення дозволить країні уникнути залежності від закордонних компаній. "Ті родовища, які не виставлялися на тендери, або право на розробку яких ніхто не отримав, Ірак буде розробляти самостійно", - додав прем‘єр. У зв‘язку з цим у квітні 2010 р. кабінет міністрів Іраку затвердила створення четвертої державної компанії з видобутку нафти - Midland Oil Co., яка дозволить розвантажити три існуючих Держнафтокомпанії, які контролюють до 10 великих нафтопроектів спільно з іноземними компаніями.

Ірак оголосив про тендер на розробку трьох газових родовищ


Новини Статті Аналітика
Kulczyk Oil почав буріння на родовищі газу Kulczyk Oil почав буріння на родовищі газу "Ольгівській-14" в Україні Вплив інновацій на попит і пропозицію енергоресурсів Вплив інновацій на попит і пропозицію енергоресурсів ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Українські БТРи прибули в Ірак Українські БТРи прибули в Ірак МВФ дозволив почекати з підняттям цін на газ в обмін на Пенсійну реформу МВФ дозволив почекати з підняттям цін на газ в обмін на Пенсійну реформу Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Росія перегляне ціну газу в обмін на ГТС Росія перегляне ціну газу в обмін на ГТС Фірташ має непогані перспективи захопити український хімпром Фірташ має непогані перспективи захопити український хімпром I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Shell буде шукати на Харківщині газ Shell буде шукати на Харківщині газ Перспективи нафто-газового сектору в Україні Перспективи нафто-газового сектору в Україні I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Україна закачала у сховища 13 млрд. кубометрів газу Україна закачала у сховища 13 млрд. кубометрів газу Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Біржа пропонує значно більше можливостей втратити гроші, ніж їх заробити.

В.Швебель
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті