Інвестиції.орг

Kyiv, Mar 19 04:53 | London, Mar 19 02:53 | New York, Mar 18 22:53
Shanghai, Mar 19 10:53 | Tokyo, Mar 19 11:53 | Sydney, Mar 19 13:53

Fitch може знизити кредитний рейтинг Греції22 грудня 2010 в 14:52 - Христина


Fitch може знизити кредитний рейтинг Греції

Імовірність зниження кредитного рейтингу Греції до "непридатного" рівня зростає, заявило агентство Fitch Ratings, зміцнивши сумніви в тому, що Афіни здатні самостійно вийти з боргової кризи, які стрясають єврозону.

Попередження Fitch стало черговою поганою новиною для єврозони. Нещодавно був знижений рейтинг Ірландії, а Іспанії та Португалії також загрожує погіршення кредитного статусу.

Агентство повідомило, що рейтинг Греції може бути знижений у результаті перегляду, який проходить в даний час. Спочатку планувалося, що перегляд буде завершений до кінця поточного року, проте, швидше за все, результат стане відомий у січні, йдеться в заяві Fitch.

Аналітики "зосередяться на оцінці бюджетної стабільності Греції в умовах здійснення заходів, вжитих владою в цьому році згідно з програмою Міжнародного валютного фонду і Євросоюзу", сказано в заяві.

Крім того, агентство оцінить економічний прогноз країни, політичну волю і здатність уряду виконати необхідні заходи.

Рейтинг Греції, яка в травні стала першою країною єврозони, що отримала багатомільярдну допомогу від ЄС і МВФ, вже був скорочений до "непридатного" - тобто нижче інвестиційного класу - агентствами Moody's і Standard & Poor's. Решта членів єврозони поки володіють рейтингами інвестиційного класу.
 

Fitch може знизити кредитний рейтинг Греції


Новини Статті Аналітика
Fitch Ratings вважає, що Греції може знадобитися 100 млрд євро додаткової фінансової допомоги Fitch Ratings вважає, що Греції може знадобитися 100 млрд євро додаткової фінансової допомоги Цільові облігації у фінансовому механізмі формування житлового фонду Цільові облігації у фінансовому механізмі формування житлового фонду Огляд вітчизняного фондового ринку за 10.05.2011 від ІГ Сократ Огляд вітчизняного фондового ринку за 10.05.2011 від ІГ Сократ
Євросоюз може відмовити Україні в кредиті через МВФ Євросоюз може відмовити Україні в кредиті через МВФ Статутний капітал комерційного банку як джерело підвищення ліквідності банківської системи Статутний капітал комерційного банку як джерело підвищення ліквідності банківської системи Огляд ринків Американського континенту за 24.03.2011. Прибутки компаній та допомога з безробіття. Огляд ринків Американського континенту за 24.03.2011. Прибутки компаній та допомога з безробіття.
Україна готова відмовитися від коньяку та шампанського протягом 10 років Україна готова відмовитися від коньяку та шампанського протягом 10 років Єврорегіональний вектор транскордонного розвитку підприємства Єврорегіональний вектор транскордонного розвитку підприємства Огляд ринків Американського континенту за 23.03.2011. «Чорне» та звичайне золото. Огляд ринків Американського континенту за 23.03.2011. «Чорне» та звичайне золото.
Німеччина готова надати Греції додаткову фінансову допомогу Німеччина готова надати Греції додаткову фінансову допомогу Польща вирішила ще почекати з переходом на євро Польща вирішила ще почекати з переходом на євро Огляд європейських ринків за 23.03.2011. Дорогоцінні метали все вирішують. Огляд європейських ринків за 23.03.2011. Дорогоцінні метали все вирішують.
МВФ не має наміру припиняти допомогу Греції МВФ не має наміру припиняти допомогу Греції Греція перебуває на межі банківського краху Греція перебуває на межі банківського краху Огляд ринків Американського континенту за 22.03.2011. Привиди повертаються. Огляд ринків Американського континенту за 22.03.2011. Привиди повертаються.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Щоб бути розумним, інвестування повинно нагадувати звичайний бізнес!

Бенджамін Грехем
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті