Інвестиції.орг

Kyiv, Feb 21 17:03 | London, Feb 21 15:03 | New York, Feb 21 11:03
Shanghai, Feb 21 23:03 | Tokyo, Feb 22 00:03 | Sydney, Feb 22 02:03

Економіка Німеччини зменшить темпи росту

Економіка Німеччини зменшить темпи росту
23 травня 2011 в 09:40 - Роман Зайцев


Економіка Німеччини зменшить темпи росту

Центральний банк Німеччини заявив, що відновлення найбільшої економіки Європи може трохи уповільнитися після потужного ривка на початку року.

"Зростання ВВП на 1,5% у першому кварталі року явно перевищує реальні економічні умови", - відзначається у звіті Бундесбанку, передає K2Kapital.

У 2010 році економіка Німеччини збільшилася на рекордні 3,6%. Рівень безробіття впав до 19-річного мінімуму. Серед факторів, що загрожують економічному зростанню країни, називається зростаюча інфляція. "Ціновий клімат істотно погіршився", - говориться у звіті.

"Фінансова криза вдарила по Німеччині навіть сильніше, ніж по США. ВВП Німеччини скоротився через світову рецесію на 3,8%, а американська економіка лише на 2,6%. При цьому німецький уряд ввів набагато слабші стимулюючі заходи , ніж США, - пише Zachary Roth. - За даними Організації економічного співробітництва та розвитку безробіття в Німеччині становила 7,5% в 2009 році, що на 1,2% менше ніж до кризи. За той же період безробіття в США виросло на 4,7%. При цьому ситуація на ринку праці Німеччини продовжує поліпшуватися, а в Америці тупцює на тому ж рівні.

Дослідження показують, що Німеччина домагається цих успіхів завдяки інститутам ринку праці, що забезпечує зручну і тісну взаємодію між працівниками та роботодавцями. Зокрема, німці воліють скорочувати кількість робочих годин співробітника, ніж звільняти його остаточно.

"Дивно: коли з‘являється інформація про те, що Німеччина досягла успіхів на ринку праці, всі говорять, що це прекрасно. Але коли який-небудь політик намагатися просунути подібні ідеї, що працюють в інших країнах - наприклад медичне обслуговування за рахунок держави, захисні соціальні механізми, які є в Німеччині, або інші розумні заходи люди обурюються і кричать "геть соціалізм!"

Економіка Німеччини зменшить темпи росту


Новини Статті Аналітика
Німеччина готова надати Греції додаткову фінансову допомогу Німеччина готова надати Греції додаткову фінансову допомогу Панама - один з найпривабливіших офшорних центрів світу Панама - один з найпривабливіших офшорних центрів світу Макроогляд, січень Макроогляд, січень
Обсяг угод, укладених на біржах України у І кварталі, зменшився на 2,4% Обсяг угод, укладених на біржах України у І кварталі, зменшився на 2,4% Роль первинних ланок з підготовки та використання кадрів підприємств Роль первинних ланок з підготовки та використання кадрів підприємств Огляд українських ринків за 01.02.2011. Ринок консолідується Огляд українських ринків за 01.02.2011. Ринок консолідується
У Німеччині рівень безробіття в травні 2011 р. склав 7% У Німеччині рівень безробіття в травні 2011 р. склав 7% Система науково - технічної інформації України існуючі виклики і нові можливості Система науково - технічної інформації України існуючі виклики і нові можливості Огляд ринків Європи за 10.01.2011. Занепокоєння повертається на ринки Огляд ринків Європи за 10.01.2011. Занепокоєння повертається на ринки
Загальний обсяг нових депозитів у квітні 2011 р. зменшився до 98 млрд грн. Загальний обсяг нових депозитів у квітні 2011 р. зменшився до 98 млрд грн. Напрямки впровадження екологічних інновацій в промисловому комплексі регіону Напрямки впровадження екологічних інновацій в промисловому комплексі регіону ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Загальний обсяг нових кредитів у квітні зменшився до 110 млрд грн. Загальний обсяг нових кредитів у квітні зменшився до 110 млрд грн. Розвиток інноваційної інфраструктури: регіональний аспект Розвиток інноваційної інфраструктури: регіональний аспект Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Державні фінанси – це мистецтво передавати гроші з рук у руки доти, поки вони не зникнуть.

Р.Сарнофф
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті