Інвестиції.орг

Kyiv, Jun 25 18:22 | London, Jun 25 16:22 | New York, Jun 25 12:22
Shanghai, Jun 26 00:22 | Tokyo, Jun 26 01:22 | Sydney, Jun 26 03:22

Економіка Німеччини зменшить темпи росту

Економіка Німеччини зменшить темпи росту
23 травня 2011 в 09:40 - Роман Зайцев


Економіка Німеччини зменшить темпи росту

Центральний банк Німеччини заявив, що відновлення найбільшої економіки Європи може трохи уповільнитися після потужного ривка на початку року."Зростання ВВП на 1,5% у першому кварталі року явно перевищує реальні економічні умови", - відзначається у звіті Бундесбанку, передає K2Kapital.

У 2010 році економіка Німеччини збільшилася на рекордні 3,6%. Рівень безробіття впав до 19-річного мінімуму. Серед факторів, що загрожують економічному зростанню країни, називається зростаюча інфляція. "Ціновий клімат істотно погіршився", - говориться у звіті.

"Фінансова криза вдарила по Німеччині навіть сильніше, ніж по США. ВВП Німеччини скоротився через світову рецесію на 3,8%, а американська економіка лише на 2,6%. При цьому німецький уряд ввів набагато слабші стимулюючі заходи , ніж США, - пише Zachary Roth. - За даними Організації економічного співробітництва та розвитку безробіття в Німеччині становила 7,5% в 2009 році, що на 1,2% менше ніж до кризи. За той же період безробіття в США виросло на 4,7%. При цьому ситуація на ринку праці Німеччини продовжує поліпшуватися, а в Америці тупцює на тому ж рівні.

Дослідження показують, що Німеччина домагається цих успіхів завдяки інститутам ринку праці, що забезпечує зручну і тісну взаємодію між працівниками та роботодавцями. Зокрема, німці воліють скорочувати кількість робочих годин співробітника, ніж звільняти його остаточно.

"Дивно: коли з‘являється інформація про те, що Німеччина досягла успіхів на ринку праці, всі говорять, що це прекрасно. Але коли який-небудь політик намагатися просунути подібні ідеї, що працюють в інших країнах - наприклад медичне обслуговування за рахунок держави, захисні соціальні механізми, які є в Німеччині, або інші розумні заходи люди обурюються і кричать "геть соціалізм!"

Економіка Німеччини зменшить темпи росту


Новини Статті Аналітика
Німеччина готова надати Греції додаткову фінансову допомогу Німеччина готова надати Греції додаткову фінансову допомогу Панама - один з найпривабливіших офшорних центрів світу Панама - один з найпривабливіших офшорних центрів світу Макроогляд, січень Макроогляд, січень
Обсяг угод, укладених на біржах України у І кварталі, зменшився на 2,4% Обсяг угод, укладених на біржах України у І кварталі, зменшився на 2,4% Роль первинних ланок з підготовки та використання кадрів підприємств Роль первинних ланок з підготовки та використання кадрів підприємств Огляд українських ринків за 01.02.2011. Ринок консолідується Огляд українських ринків за 01.02.2011. Ринок консолідується
У Німеччині рівень безробіття в травні 2011 р. склав 7% У Німеччині рівень безробіття в травні 2011 р. склав 7% Система науково - технічної інформації України існуючі виклики і нові можливості Система науково - технічної інформації України існуючі виклики і нові можливості Огляд ринків Європи за 10.01.2011. Занепокоєння повертається на ринки Огляд ринків Європи за 10.01.2011. Занепокоєння повертається на ринки
Загальний обсяг нових депозитів у квітні 2011 р. зменшився до 98 млрд грн. Загальний обсяг нових депозитів у квітні 2011 р. зменшився до 98 млрд грн. Напрямки впровадження екологічних інновацій в промисловому комплексі регіону Напрямки впровадження екологічних інновацій в промисловому комплексі регіону ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Загальний обсяг нових кредитів у квітні зменшився до 110 млрд грн. Загальний обсяг нових кредитів у квітні зменшився до 110 млрд грн. Розвиток інноваційної інфраструктури: регіональний аспект Розвиток інноваційної інфраструктури: регіональний аспект Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Літом я часто їжджу на рибалку. Мені особисто подобається полуниця і вершки, але я помітив, що по якійсь дивній причині риби надають перевагу черв’якам. Тому на рибалці, не думаючи про свої особисті бажання, я насаджую на гачок не полуницю з вершками, а черв’яка, і приманюю цим рибу. Чому б не привертати увагу людей до себе за допомогою такого ж хорошого підходу? Для чого говорити про те, чого хочемо ми? Це по-дитячому. Безглуздо... Тому на землі немає іншого способу впливу на людей, окрім, як говорити їм про те, чого хочуть вони показувати їм, як це краще зробити!

Дейл Карнегі
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті