Інвестиції.орг

Kyiv, Oct 20 02:56 | London, Oct 20 00:56 | New York, Oct 19 20:56
Shanghai, Oct 20 08:56 | Tokyo, Oct 20 09:56 | Sydney, Oct 20 11:56

Директор МВФ вважає, що необхідно ввести нові податки

Директор МВФ вважає, що необхідно ввести нові податки
5 квітня 2011 в 16:40 - Роман Зайцев


Директор МВФ вважає, що необхідно ввести нові податки

Директор-розпорядник МВФ Домінік Стросс-Кан вважає за необхідне посилити "правила гри" всередині фінансового сектора, аж до введення нових податків для бізнесу.

"У конструюванні нової макроекономічної системи для нового світу маятник буде гойдатися - принаймні трохи - від ринку до держави, і від порівняно простих речей до речей більш складних", - сказав Стросс-Кан, виступаючи в університеті Джорджа Вашингтона, передає УНІАН.

За його словами, в докризовій системі координат фінансовому сектору як такому  приділялося недостатньо уваги.

"Нам потрібно переосмислити політику в цій сфері. Фінансовий сектор потребує серйозного хірургічному втручанні з точки зору регулювання. Криза стала породженням культури бездумних ризиків, культури, яка, на жаль, до цих пір жива і дає про себе знати", - зазначив директор-розпорядник МВФ.

За його словами, необхідно забезпечення більш жорсткого регулювання процесів у фінансовому секторі та розробка нових механізмів вирішення кризових ситуацій.

"Ми повинні оподатковувати фінансову діяльність, щоб змусити цей сектор взяти на себе частину витрат, які через його ризиковані операції несе населення", - переконаний Стросс-Кан.

Директор МВФ вважає, що необхідно ввести нові податки


Новини Статті Аналітика
"Укравтопром" просить ввести квоти для іномарок Необхідність аудиту в особистому прибутковому оподаткуванні Необхідність аудиту в особистому прибутковому оподаткуванні Місячний огляд фінансових ринків України - Лютий Місячний огляд фінансових ринків України - Лютий
Євросоюз може відмовити Україні в кредиті через МВФ Євросоюз може відмовити Україні в кредиті через МВФ Територіальні  відмінності розвитку регіонів України та інструменти  їх регулювання Територіальні відмінності розвитку регіонів України та інструменти їх регулювання Тижневий огляд фінансових ринків України Тижневий огляд фінансових ринків України
Загальний обсяг нових кредитів у квітні зменшився до 110 млрд грн. Загальний обсяг нових кредитів у квітні зменшився до 110 млрд грн. Особливості нормативно-правового регулювання інноваційної інфраструктури в Україні та напрями його удосконалення Особливості нормативно-правового регулювання інноваційної інфраструктури в Україні та напрями його удосконалення Підсумки понеділка від інтернет-брокера iTrader Підсумки понеділка від інтернет-брокера iTrader
МВФ не має наміру припиняти допомогу Греції МВФ не має наміру припиняти допомогу Греції Перспективи формування національної інноваційної системи в Україні Перспективи формування національної інноваційної системи в Україні ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
"Укрзалізниця" ввела новий графік руху поїздів Роль комерційних банків у розвитку інфраструктури фондового ринку Роль комерційних банків у розвитку інфраструктури фондового ринку Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Розум є у людини для того, щоб думати, а серце - щоб думати не тільки про себе!

Народна мудрість
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті