Інвестиції.орг

Kyiv, May 21 19:49 | London, May 21 17:49 | New York, May 21 13:49
Shanghai, May 22 01:49 | Tokyo, May 22 02:49 | Sydney, May 22 04:49

Долар встановив шеститижневий максимум завдяки зростанню прибутковості облігацій США

Долар встановив шеститижневий максимум завдяки зростанню прибутковості облігацій США
За матеріалами: Reuters
Рейтинг: 0
Голосів: 0
15 листопада 2010 в 16:50 - Христина


Долар встановив шеститижневий максимум завдяки зростанню прибутковості облігацій США

Індекс долара встановив шеститижневий максимум в понеділок завдяки зростанню прибутковості американських казначейських облігацій, у той час як євро постраждав від проблем з державним боргом Ірландії.  Прибутковість 10-літніх державних облігацій США в ході початку торгів понеділка зросла на 2,84 відсотка, перевищивши двомісячний максимум через публікацію Wall Street Journal повідомлення про те, що група економістів-республіканців починає компанію, що закликає ФРС відмовитися від плану по викупу казначейських облігацій на суму $600 мільярдів.

Це спровокувало закриття коротких позицій по долару, активно розпродавалися до цього, тому що інвестори ставили на те, що Федрезерв надрукує сотні мільярдів доларів для стимуляції економіки.

Аналітики вважають, що нещодавнє оголошення ФРС про застосування програми кількісного пом‘якшення економіки обмежить зростання прибутковості держоблігацій, проте вони додають також, що спекулянти сприйняли зростання прибутковості як зелений сигнал до купівлі долара.
 

Долар встановив шеститижневий максимум завдяки зростанню прибутковості облігацій США


Новини Статті Аналітика
У США зріс дохід від реклами в кінотеатрах У США зріс дохід від реклами в кінотеатрах Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Огляд вітчизняного фондового ринку за 10.05.2011 від ІГ Сократ Огляд вітчизняного фондового ринку за 10.05.2011 від ІГ Сократ
У Штатах почали розраховуватись золотом У Штатах почали розраховуватись золотом Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Огляд європейських ринків за 29.03.2011. Різноспрямована динаміка Огляд європейських ринків за 29.03.2011. Різноспрямована динаміка
НБУ запевняє, що у своп-операціях немає ризику НБУ запевняє, що у своп-операціях немає ризику Інвестиційне забезпечення реалізації програми інноваційних заходів на підприємстві Інвестиційне забезпечення реалізації програми інноваційних заходів на підприємстві Тижневий огляд фінансових ринків України Тижневий огляд фінансових ринків України
Євро дешевшає через кризу в Греції Євро дешевшає через кризу в Греції Інноваційна діяльність підприємства як чинник формування його ринкової вартості Інноваційна діяльність підприємства як чинник формування його ринкової вартості Огляд ринків Американського континенту за 24.03.2011. Прибутки компаній та допомога з безробіття. Огляд ринків Американського континенту за 24.03.2011. Прибутки компаній та допомога з безробіття.
Сербія хоче попросити у МВФ допомоги у 1 мільярд євро Сербія хоче попросити у МВФ допомоги у 1 мільярд євро Принципи організації комунальної інфрастуктури Принципи організації комунальної інфрастуктури Огляд ринків Американського континенту за 23.03.2011. «Чорне» та звичайне золото. Огляд ринків Американського континенту за 23.03.2011. «Чорне» та звичайне золото.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Саме по собі те чи інше обставина Вашому житті не має значення, єдине, що насправді важливо - це Ваше ставлення до нього. І саме це відношення визначає успіх чи невдачу.

Норман Вінцент Пив
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті