Інвестиції.орг

Kyiv, Mar 19 01:08 | London, Mar 18 23:08 | New York, Mar 18 19:08
Shanghai, Mar 19 07:08 | Tokyo, Mar 19 08:08 | Sydney, Mar 19 10:08

Долар стабільний, але є ризик зниження

Долар стабільний, але є ризик зниження
15 жовтня 2010 в 11:18 - Христина


Долар стабільний, але є ризик зниження

Долар виріс у п’ятницю, відступивши від 10-місячного мінімуму в корзині валют, зачепленого в четвер, так як інвестори скорочують короткі позиції після недавнього падіння валюти.  

Однак тенденція до ослаблення долара, імовірно, збережеться на фоні перспектив нового кількісного пом’якшення ФРС у листопаді.

"Ринкові гравці, які накопичили односторонні позиції, таких як продаж долара, на хвилі очікувань пом’якшення політики в США, ймовірно, фіксують прибуток, - сказав трейдер з японського банку. - Я думаю, все це поки що в рамках коригування позицій".

Доларовий індекс виріс на 0,04 відсотка до 76,676, що вище 10-місячного мінімуму 76,259, досягнутого вчора.

Стабільне відновлення долара здається малоймовірним на даному етапі, сказав Кодзі Фукайя з Credit Suisse Securities.

"Я думаю, це може бути досить складно, принаймні, до зустрічі Комітету з роботи на відкритих ринках", - сказав він, маючи на увазі засідання ФРС в листопаді.

Євро знизився до долара на 0,3 відсотка до $1,4038 відійшовши від восьмимісячного піку $1,4123, досягнутого в четвер.

До єни долар опустився на 0,14 відсотка до 81,32. Вчора долар обвалився до 15-річного мінімуму 80,88, що всього на 1 єну вище історичного "дна" 79,75 єни, відміченого в квітні 1995 року.

"Завжди існує ймовірність повторного спаду до рекордного мінімуму, так як ринку подобається мати мету і він буде підштовхувати валюту, поки не досягне цього пункту, - сказав Гарет Беррі з UBS. - Але якщо ми підійдемо ближче до 80, у Банку Японії з’явиться спокуса втрутитися - але це їх рішення і тут потрібно враховувати політичні міркування, оскільки саміт G20 вже близько".

Міністри фінансів "Великої двадцятки" зберуться в Південній Кореї в жовтні, а саміт лідерів G20 відбудеться в наступному місяці.

Сьогодні ринки будуть чекати виступ голови ФРС Бена Бернанке, що може пролити світло на подальші плани американських регуляторів.

 

Долар стабільний, але є ризик зниження


Новини Статті Аналітика
НБУ запевняє, що у своп-операціях немає ризику НБУ запевняє, що у своп-операціях немає ризику Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 26.04.2011. Падіння при низькій активності Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 26.04.2011. Падіння при низькій активності
Євро дешевшає через кризу в Греції Євро дешевшає через кризу в Греції Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 18.04.2011. Китай піднімає норму резервування Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 18.04.2011. Китай піднімає норму резервування
Сербія хоче попросити у МВФ допомоги у 1 мільярд євро Сербія хоче попросити у МВФ допомоги у 1 мільярд євро Сучасні аспекти планування у сфері інноваційної діяльності підприємств Сучасні аспекти планування у сфері інноваційної діяльності підприємств Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 15.04.2011. Китай публікує дані про високі темпи інфляції Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 15.04.2011. Китай публікує дані про високі темпи інфляції
ЄІБ виділить 450 млн євро для покращення доріг в Україні ЄІБ виділить 450 млн євро для покращення доріг в Україні Окремі аспекти правового статусу компанії з управління активами інституту спільного інвестування Окремі аспекти правового статусу компанії з управління активами інституту спільного інвестування Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 13.04.2011. І знову неспокій Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 13.04.2011. І знову неспокій
Білорусь частково перейшла на долар і євро Білорусь частково перейшла на долар і євро Венчурний капітал як джерело інноваційних процесів в системі безпеки підприємництва Венчурний капітал як джерело інноваційних процесів в системі безпеки підприємництва Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 07.04.2011. В очікуванні сезону оприлюднення звітності Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 07.04.2011. В очікуванні сезону оприлюднення звітності

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Щоб бути розумним, інвестування повинно нагадувати звичайний бізнес!

Бенджамін Грехем
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті