Інвестиції.орг

Kyiv, Oct 19 13:55 | London, Oct 19 11:55 | New York, Oct 19 07:55
Shanghai, Oct 19 19:55 | Tokyo, Oct 19 20:55 | Sydney, Oct 19 22:55

Бренд Coca-Cola визнано найдорожчим у світі

Бренд Coca-Cola визнано найдорожчим у світі
Рейтинг: 0
Голосів: 0
16 вересня 2010 в 14:45 - Роман Зайцев


Бренд Coca-Cola визнано найдорожчим у світі

У першу десятку найдорожчих брендів світу, згідно з рейтингом складеним агентством Interbrand, увійшли дев'ять американських брендів і один фінський бренд Nokia.  

Так, починаючи з 2001 року, свої лідируючі позиції утримують Coca-Cola, Microsoft і IBM.

На думку агентства, перше місце компанії Coca-Cola допомагає зберігати правильна стратегія, яка асоціюється у споживачів з веселощами і свободою духу.

"Бренд асоціюється у покупців з веселощами, свободою духу і свіжістю. Незважаючи на те, що компанія постійно розвивається, ці асоціації залишаються незмінними. Ностальгія зміцнює у людей зв‘язок з брендом", - зазначає Interbrand.

У свою чергу IBM, яка здійснила за дев‘ять років 108 стратегічних придбань, зміцнила свій портфель. Сьогодні вартість бренда становить $ 64 млн. 727 тис., що на 7% більше, ніж у попередньому році.

Третій рядок рейтингу посідає Microsoft, який зазнав великих втрат у зв‘язку зі світовою кризою, однак показав 7% зростання вартості бренду і відновив свої позиції в рейтингу.

Згідно з даними агентства в десятку найдорожчих брендів увійшли інтернет-пошуковик Google, багатогалузева компанія General Electric, мережа ресторанів McDonald‘s, виробник комп‘ютерної техніки Intel, виробник стільникових телефонів Nokia, компанія Disney, а також IT-корпорація Hewlett-Packard.

Фінська Nokia, яка за рік втратила 3 позиції і опустилася на з п‘ятого на восьме місце, стала єдиним представником неамериканського ринку в першій десятці рейтингу.

У повному списку рейтингу агентства Interbrand значиться 100 брендів компаній.

Нагадаємо, як повідомлялося 1 вересня, Coca-Cola завершила операцію з придбання одного з чотирьох найбільших виробників соків у Росії ВАТ Нидан соки. У найближчі 3-5 років Coca-Cola збирається вкласти в розвиток своєї російської інфраструктури $ 1 млрд.

Бренд Coca-Cola визнано найдорожчим у світі


Новини Статті Аналітика
Fitch Ratings знизило рейтинг Кіпру до A- з Fitch Ratings знизило рейтинг Кіпру до A- з "негативним" прогнозом Практична цінність маркетингу у формуванні попиту на інновації: світовий і вітчизняний досвід Практична цінність маркетингу у формуванні попиту на інновації: світовий і вітчизняний досвід ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Fitch переглянуло прогноз по рейтингах Японії у бік пониження Fitch переглянуло прогноз по рейтингах Японії у бік пониження Кадровий аутсорсинг, лізинг персоналу, аутстаффінг - або просто Кадровий аутсорсинг, лізинг персоналу, аутстаффінг - або просто "наймана праця" Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
У Moody’s побачили загрозу для рейтингу Японії У Moody’s побачили загрозу для рейтингу Японії У рейтингу легкості ведення бізнесу Україна піднялася на 2 позиції У рейтингу легкості ведення бізнесу Україна піднялася на 2 позиції I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Fitch знизило рейтинги Греції Fitch знизило рейтинги Греції Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Moody’s знизить рейтинг японським банкам, якщо вони спишуть борги АЕС Moody’s знизить рейтинг японським банкам, якщо вони спишуть борги АЕС "Фукусіма-1" Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Бізнес – це мистецтво витягати гроші з кишені іншої людини, не застосовуючи насильства.

М. Амстердам
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті