Інвестиції.орг

Kyiv, Jan 20 04:34 | London, Jan 20 02:34 | New York, Jan 19 22:34
Shanghai, Jan 20 10:34 | Tokyo, Jan 20 11:34 | Sydney, Jan 20 13:34

Білорусь не відмовлялась від венесуельської нафти

Білорусь не відмовлялась від венесуельської нафти




28 березня 2011 в 18:00 - Роман Зайцев


Білорусь не відмовлялась від венесуельської нафти

У Білорусі не приймалося рішення про відмову від постачань нафти з Венесуели, в тому числі по своп-контрактами з Азербайджаном.



Про це повідомили агентству Інтерфакс-Захід у концерні Белнефтехим.

"Білорусь не збирається відмовлятися від постачань нафти з Венесуели, а також від тієї нафти, яка надходить в республіку в рамках своп-контрактів з Азербайджаном. У нас немає інформації про те, що постачання припинені", - заявив представник концерну.

Таким він прокоментував інформацію, яка раніше з‘явилася в ЗМІ, стосовно того, що Мінсьом прийнято рішення про відмову поставок нафти з Венесуели і призупинення прокачування азербайджанської нафти по нафтопроводу Одеса-Броди.

"Прокачування нафти по нафтопроводах в напрямку Мозирського НПЗ йде в плановому режимі, витримуються всі терміни і графіки з витіснення з нафтопроводів технологічної нафти сорту Urals", - повідомили в концерні і зазначили, що процес витіснення нафти сорту Urals завершиться в квітні.

Агентству Інтерфакс-Україна в прес-службі морського нафтового терміналу Південний (Одеська обл.), який приймає нафту для закачування в Одеса-Броди, ніяких коментарів щодо можливих проблем з прокачуванням надати не змогли, заявивши, що питання не в їхній компетенції.

При цьому, в ДП Одеський морський торговельний порт (ОМТП) агентству прокоментували ситуацію з отриманням венесуельської нафти, яка потім транзитується до Білорусі через Україну залізницею.

"Ми перебуваємо в підвішеному стані. Але чекаємо цього тижня графік заходів танкерів з венесуельською нафтою на квітень", - заявив перший заступник начальника ОМТП Юрій Васьков.

Нагадаємо, сьогодні повідомлялося, що Білорусь відмовилася від закупівель венесуельської нафти.

Як повідомлялося 17 січня, ВАТ Укртранснафта і ЗАТ Білоруська нафтова компанія (БНК) підписали на два роки з можливістю подальшої пролонгації договір на гарантований транзит 4 млн. тонн нафти щорічно по нафтотранспортній системі України з використанням нафтопроводу Одеса-Броди до Білоруського НПЗ у Мозирі.

Крім того, 27 грудня минулого року повідомлялося, що перший віце-прем‘єр уряду Білорусі Володимир Семашко заявив, що Білорусь готова транзитувати 4 млн. тонн нафти в 2011 році по нафтопроводу Одеса-Броди.

Білорусь не відмовлялась від венесуельської нафти


Новини Статті Аналітика
Уряд Білорусі повернув державне регулювання цін на ряд продуктів Уряд Білорусі повернув державне регулювання цін на ряд продуктів "Одеса-Броди" може почати працювати на Коломойського Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
Нацбанк Білорусі з 1 червня 2011 р. підвищує ставку рефінансування до 16% річних Нацбанк Білорусі з 1 червня 2011 р. підвищує ставку рефінансування до 16% річних Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Україна буде доводити Польщі вигідність Україна буде доводити Польщі вигідність "Одеса-Броди" Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
S&P знизило кредитний рейтинг Білорусі S&P знизило кредитний рейтинг Білорусі Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Мінекономіки Білорусі чекає розгону інфляції до 33-39% Мінекономіки Білорусі чекає розгону інфляції до 33-39% У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Чим би ти не володів, ти або використовуєш це, або втрачаєш!

Генрі Форд
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті