Інвестиції.орг

Kyiv, Apr 27 00:04 | London, Apr 26 22:04 | New York, Apr 26 18:04
Shanghai, Apr 27 06:04 | Tokyo, Apr 27 07:04 | Sydney, Apr 27 09:04

Бернанке хоче знизити рівень безробіття в США

Бернанке хоче знизити рівень безробіття в США
5 лютого 2011 в 10:39 - Христина


Бернанке хоче знизити рівень безробіття в США

Економіка США вийде з рецесії тільки після того, як в ситуації на ринку праці настане стійке поліпшення, вважає голова Федеральної резервної системи (ФРС) США Бен Бернанке."Хоча економічне зростання цього року, цілком ймовірно, прискориться, ми очікуємо, що рівень безробіття буде залишатися вищим, а інфляція - нижче рівнів, які позначені ФРС на довгострокову перспективу", - йдеться у доповіді "Економічний прогноз і макроекономічна політика".

У документі, зокрема, міститься більш оптимістична, порівняно з попередніми, оцінка перспектив економіки США. У числі позитивних факторів Бернанке згадав зростання витрат американських сімей, довіра до економіки і збільшені обсяги банківського кредитування - ці показники, на думку голови ФРС, в 2011 можуть значно покращитися в порівнянні з 2010 роком.

Навіть ринок праці, який сильніше від всіх постраждав під час кризи, дає причини для оптимізму, відзначає Бернанке. При цьому він визнає, що через помірне економічне зростання і стримане бажання роботодавців наймати нових співробітників ситуація на ринку праці повернеться на докризовий рівень не раніше ніж через кілька років.
 

Бернанке хоче знизити рівень безробіття в США


Новини Статті Аналітика
У США зріс дохід від реклами в кінотеатрах У США зріс дохід від реклами в кінотеатрах Деякі поради інвестору Деякі поради інвестору Огляд вітчизняного фондового ринку за 10.05.2011 від ІГ Сократ Огляд вітчизняного фондового ринку за 10.05.2011 від ІГ Сократ
Рівень безробіття в зоні євро в квітні не змінився і склав 9,9% Рівень безробіття в зоні євро в квітні не змінився і склав 9,9% Інновації як основа конкурентоспроможності підприємства Інновації як основа конкурентоспроможності підприємства Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 15.04.2011. Китай публікує дані про високі темпи інфляції Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 15.04.2011. Китай публікує дані про високі темпи інфляції
У Німеччині рівень безробіття в травні 2011 р. склав 7% У Німеччині рівень безробіття в травні 2011 р. склав 7% Управління інвестиційними ризиками підприємства Управління інвестиційними ризиками підприємства Огляд ринків Американського континенту за 22.03.2011. Привиди повертаються. Огляд ринків Американського континенту за 22.03.2011. Привиди повертаються.
Ціни на харчі до 2030 року зростуть удвічі Ціни на харчі до 2030 року зростуть удвічі Банківське кредитування в стратегії модернізації та інноваційного розвитку економіки України Банківське кредитування в стратегії модернізації та інноваційного розвитку економіки України Огляд європейських ринків за 22.03.2011. Боргова криза не зникає. Огляд європейських ринків за 22.03.2011. Боргова криза не зникає.
У Штатах почали розраховуватись золотом У Штатах почали розраховуватись золотом Агрохолдинги-сучасна форма організації агропромислового виробництва в Україні Агрохолдинги-сучасна форма організації агропромислового виробництва в Україні Огляд ринку банківських депозитів в Україні в лютому Огляд ринку банківських депозитів в Україні в лютому

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Розум є у людини для того, щоб думати, а серце - щоб думати не тільки про себе!

Народна мудрість
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті