Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 22 19:34 | London, Jul 22 17:34 | New York, Jul 22 13:34
Shanghai, Jul 23 01:34 | Tokyo, Jul 23 02:34 | Sydney, Jul 23 04:34

Американців зацікавило закарпатське золото7 квітня 2010 в 14:03 - Христина


Американців зацікавило закарпатське золото

Компанія Supatcha Resources Inc. (Денвер, Колорадо, США) підписала угоду про купівлю ліцензій на роботу на Барлівському та Виноградівському родовищах золота на південному заході України.  Згідно з повідомленням компанії, вона придбає 90% Poltavas Capital Management Ltd. (Британські Віргінські острови), яка, у свою чергу, буде володіти українською компанією ’Золоті ворота’, що має дозвіл Мінприроди на роботу на зазначених родовищах.

Згідно з документом, Supatcha заплатить $ 7,5 млн і випустить на користь продавців 500 тис. акцій (4,1% від існуючого їх числа).

Дані родовища розташовані поруч з Берегівським золотополіметалевим родовищем, на якому з 1999 по 2006 рік проводила роботи державна компанія ’Закарпатполіметали’, – наголошується в повідомленні.

Берегівське родовище, відповідно до раніше оголошеної публічно історичної інформації, містить запаси різних металів, розташованих близько до поверхні. Згідно з оцінками, вони становлять приблизно 18,7 млн тонн з вмістом золота, срібла, свинцю і цинку 1,88 г / т золота, 38,35 г / т срібла; 2,07% свинцю і 4,76% цинку.

Supatcha Resources Inc. позиціонує себе як компанія з розвідки золота, націлена на покупку і розвиток активів в Україні. До останнього часу Supatcha не вела активної операційної діяльності.

З грудня 2009 ключовими менеджерами компанії, окрім Стіва Таллі, є фінансовий директор Микола Ягодка, який є також генеральним директором російської Абаканської холдингової компанії і значним акціонером Angler Nickel і Mnogovershinnoye Gold, а також відповідальний за геологію Андрій Ясинський, який працював з казахстанським фондом національного добробуту ’Самрук-Казина’.

 

Американців зацікавило закарпатське золото


Новини Статті Аналітика
Прибуток Microsoft вперше перевищив 100 млрд доларів Прибуток Microsoft вперше перевищив 100 млрд доларів Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Instagram розробив нову функцію Instagram розробив нову функцію Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Курс валют на 23 липня: гривню зміцнили Курс валют на 23 липня: гривню зміцнили Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Facebook і Twitter запустили спільний проект з Google і Microsoft Facebook і Twitter запустили спільний проект з Google і Microsoft У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
У Києві викрили зловмисників, які заволоділи часткою з системи ProZorro У Києві викрили зловмисників, які заволоділи часткою з системи ProZorro Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Хто кладе гроші в банк, не повинен забувати, що він просто пасажир, а кермо в руках у банку.

В.Швебель
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті