Інвестиції.орг

Kyiv, Feb 20 23:15 | London, Feb 20 21:15 | New York, Feb 20 17:15
Shanghai, Feb 21 05:15 | Tokyo, Feb 21 06:15 | Sydney, Feb 21 08:15

Американців зацікавило закарпатське золото7 квітня 2010 в 14:03 - Христина


Американців зацікавило закарпатське золото

Компанія Supatcha Resources Inc. (Денвер, Колорадо, США) підписала угоду про купівлю ліцензій на роботу на Барлівському та Виноградівському родовищах золота на південному заході України.  

Згідно з повідомленням компанії, вона придбає 90% Poltavas Capital Management Ltd. (Британські Віргінські острови), яка, у свою чергу, буде володіти українською компанією ’Золоті ворота’, що має дозвіл Мінприроди на роботу на зазначених родовищах.

Згідно з документом, Supatcha заплатить $ 7,5 млн і випустить на користь продавців 500 тис. акцій (4,1% від існуючого їх числа).

Дані родовища розташовані поруч з Берегівським золотополіметалевим родовищем, на якому з 1999 по 2006 рік проводила роботи державна компанія ’Закарпатполіметали’, – наголошується в повідомленні.

Берегівське родовище, відповідно до раніше оголошеної публічно історичної інформації, містить запаси різних металів, розташованих близько до поверхні. Згідно з оцінками, вони становлять приблизно 18,7 млн тонн з вмістом золота, срібла, свинцю і цинку 1,88 г / т золота, 38,35 г / т срібла; 2,07% свинцю і 4,76% цинку.

Supatcha Resources Inc. позиціонує себе як компанія з розвідки золота, націлена на покупку і розвиток активів в Україні. До останнього часу Supatcha не вела активної операційної діяльності.

З грудня 2009 ключовими менеджерами компанії, окрім Стіва Таллі, є фінансовий директор Микола Ягодка, який є також генеральним директором російської Абаканської холдингової компанії і значним акціонером Angler Nickel і Mnogovershinnoye Gold, а також відповідальний за геологію Андрій Ясинський, який працював з казахстанським фондом національного добробуту ’Самрук-Казина’.

 

Американців зацікавило закарпатське золото


Новини Статті Аналітика
Нацбанк: Санкції проти Нацбанк: Санкції проти "дочок" російських держбанків залежать від РНБО Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Курс валют на 21 лютого: гривня трохи впала Курс валют на 21 лютого: гривня трохи впала Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Держбюджет витратив половину Держбюджет витратив половину "грошей Януковича" Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Укрбуд відкрив житловий комплекс Казка Укрбуд відкрив житловий комплекс Казка У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Українцям дозволять отримувати зарплати і пенсії в приватних банках Українцям дозволять отримувати зарплати і пенсії в приватних банках Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Державні фінанси – це мистецтво передавати гроші з рук у руки доти, поки вони не зникнуть.

Р.Сарнофф
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті