Інвестиції.орг

Kyiv, Aug 21 05:39 | London, Aug 21 03:39 | New York, Aug 20 23:39
Shanghai, Aug 21 11:39 | Tokyo, Aug 21 12:39 | Sydney, Aug 21 14:39

Американців зацікавило закарпатське золото7 квітня 2010 в 14:03 - Христина


Американців зацікавило закарпатське золото

Компанія Supatcha Resources Inc. (Денвер, Колорадо, США) підписала угоду про купівлю ліцензій на роботу на Барлівському та Виноградівському родовищах золота на південному заході України.  

Згідно з повідомленням компанії, вона придбає 90% Poltavas Capital Management Ltd. (Британські Віргінські острови), яка, у свою чергу, буде володіти українською компанією ’Золоті ворота’, що має дозвіл Мінприроди на роботу на зазначених родовищах.

Згідно з документом, Supatcha заплатить $ 7,5 млн і випустить на користь продавців 500 тис. акцій (4,1% від існуючого їх числа).

Дані родовища розташовані поруч з Берегівським золотополіметалевим родовищем, на якому з 1999 по 2006 рік проводила роботи державна компанія ’Закарпатполіметали’, – наголошується в повідомленні.

Берегівське родовище, відповідно до раніше оголошеної публічно історичної інформації, містить запаси різних металів, розташованих близько до поверхні. Згідно з оцінками, вони становлять приблизно 18,7 млн тонн з вмістом золота, срібла, свинцю і цинку 1,88 г / т золота, 38,35 г / т срібла; 2,07% свинцю і 4,76% цинку.

Supatcha Resources Inc. позиціонує себе як компанія з розвідки золота, націлена на покупку і розвиток активів в Україні. До останнього часу Supatcha не вела активної операційної діяльності.

З грудня 2009 ключовими менеджерами компанії, окрім Стіва Таллі, є фінансовий директор Микола Ягодка, який є також генеральним директором російської Абаканської холдингової компанії і значним акціонером Angler Nickel і Mnogovershinnoye Gold, а також відповідальний за геологію Андрій Ясинський, який працював з казахстанським фондом національного добробуту ’Самрук-Казина’.

 

Американців зацікавило закарпатське золото


Новини Статті Аналітика
НАБУ: Справа ПриватБанку може завдати шкоди країні НАБУ: Справа ПриватБанку може завдати шкоди країні Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Російський суд відмовив в арешті турбін Siemens Російський суд відмовив в арешті турбін Siemens Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
На Запорізькій АЕС відключили енергоблок На Запорізькій АЕС відключили енергоблок Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Через сходження селів у Криму постраждали виноградники Массандри Через сходження селів у Криму постраждали виноградники Массандри У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
У Запоріжжі показали перший український гвинтокрил У Запоріжжі показали перший український гвинтокрил Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Людина являє собою те, у що він вірить.

А.П. Чехов
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті