Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 22 00:17 | London, Jul 21 22:17 | New York, Jul 21 18:17
Shanghai, Jul 22 06:17 | Tokyo, Jul 22 07:17 | Sydney, Jul 22 09:17

Агентство S&P знизило кредитний рейтинг Ірландії на один щабель

Агентство S&P знизило кредитний рейтинг Ірландії на один щабель
2 квітня 2011 в 14:30 - Роман Зайцев


Агентство S&P знизило кредитний рейтинг Ірландії на один щабель

Міжнародне рейтингове агентство Standard & Poor's (S&P) сьогодні знизило суверенний кредитний рейтинг Ірландії на один щабель - до рівня "BBB +". Однак з рейтингу встановлений стабільний прогноз, повідомляється в прес-релізі S&P.У матеріалах агентства говориться, що зниження рейтингу послідувало за проведенням стрес-тесту ірландських банків. За його результатами з‘ясувалося, що їхній капітал необхідно поповнити в цілому на 24 млрд євро, щоб уникнути краху.

Крім того, S&P пояснює зниження рейтингів Ірландії останніми рекомендаціями Ради Євросоюзу, згідно з якими одним з умов отримання кредиту від Європейського стабілізаційного механізму (ESM) може стати реструктуризація суверенних боргів держави-позичальника, в якій мають брати участь приватні кредитори.


Однак у той же час фахівці агентства переконані, що сильне скорочення валового внутрішнього продукту (ВВП) і валового національного продукту (ВНП) країни, що почалося в 2008 р., на даний момент припинилося, і економіка Ірландії буде поступово відновлюватися, що дозволило S&P привласнити її рейтингом "стабільний" прогноз. Зазначимо, що агентство також виключило рейтинг Ірландії зі списку на перегляд CreditWatch, де він перебував з 23 листопада 2010 р.

Нагадаємо, Ірландія важко переживає наслідки економічної кризи. У листопаді 2010 р. влада країни звернулися за допомогою у виплаті боргів до Євросоюзу та Міжнародного валютного фонду. У відповідь Дублін зобов‘язався серйозно скоротити бюджетні витрати протягом найближчих років. 1 лютого 2011 р. прем‘єр-міністр Ірландії Брайан Коуен подав у відставку через питання про скорочення бюджетних витрат, у країні були проведені дострокові вибори до парламенту.

Агентство S&P знизило кредитний рейтинг Ірландії на один щабель


Новини Статті Аналітика
Nokia прогнозує Nokia прогнозує "істотне зниження" виручки за підсумками II кварталу 2011 р. Цільові облігації у фінансовому механізмі формування житлового фонду Цільові облігації у фінансовому механізмі формування житлового фонду Огляд ринків Американського континенту за 16.03.2011. Ядерна криза. Огляд ринків Американського континенту за 16.03.2011. Ядерна криза.
Fitch Ratings знизило рейтинг Кіпру до A- з Fitch Ratings знизило рейтинг Кіпру до A- з "негативним" прогнозом Акції Акції "Луганськтепловозу" впали на 24,3% Огляд європейських ринків за 16.03.2011. Японська трагедія. Огляд європейських ринків за 16.03.2011. Японська трагедія.
Європа істотно скоротила споживання російського газу Європа істотно скоротила споживання російського газу Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 28.01.2011. Тиждень завершується на песимістичній ноті Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 28.01.2011. Тиждень завершується на песимістичній ноті
S&P знизило кредитний рейтинг Білорусі S&P знизило кредитний рейтинг Білорусі Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
"Укрнафта" розпочала зниження цін на пальне Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Перше, що потрібно зробити, щоб домогтися успіху - полюбити те, чим Ви займаєтеся.

Сестра Мері Лауретта
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті