Інвестиції.орг

Kyiv, Aug 19 16:03 | London, Aug 19 14:03 | New York, Aug 19 10:03
Shanghai, Aug 19 22:03 | Tokyo, Aug 19 23:03 | Sydney, Aug 20 01:03

Агентство Moody’s знизило рейтинг держоблігацій Ірландії

Агентство Moody’s знизило рейтинг держоблігацій Ірландії
15 квітня 2011 в 15:00 - Роман Зайцев


Агентство Moody’s знизило рейтинг держоблігацій Ірландії

Міжнародне рейтингове агентство Moody's знизило рейтинг держоблігацій Ірландії в місцевій та іноземній валютах на два ступені - з Baa1 до Baa3, підтвердивши його негативний прогноз. Про це йдеться в повідомленні агентства.

Дане рішення обумовлене очікуваним зниженням потенціалу фінансової політики уряду країни, прогнозів економічного зростання, а також невизначеністю після проведеного банківського стрес-тесту, необхідного для отримання кредиту від Європейського фонду фінансової стабільності (EFSF). За його результатами з‘ясувалося, що капітал фінансових інститутів необхідно поповнити в цілому на 24 млрд євро, щоб уникнути краху.

Разом з рейтингами держоблігацій вниз опустилися довгострокові (з Baa1 до Baa3) і короткострокові (з Prime-2 до Prime-3) рейтинги нот, випущених Національним агентством з управління активами (NAMA) країни, гарантом по боргах якого виступає уряд Ірландії.

Варто відзначити, що на початку квітня 2011 р. міжнародне рейтингове агентство Standard & Poor‘s (S & P) знизило суверенний кредитний рейтинг Ірландії на один щабель - до рівня BBB +, присвоївши йому стабільний прогноз.

Нагадаємо, Ірландія важко переживає наслідки економічної кризи. У листопаді 2010 р. влада країни звернулася за допомогою у виплаті боргів до Євросоюзу та Міжнародного валютного фонду. У відповідь Дублін зобов‘язався серйозно скоротити бюджетні витрати протягом найближчих років. 1 лютого 2011 р. прем‘єр-міністр Ірландії Брайан Коуен подав у відставку через питання про скорочення бюджетних витрат, у країні були проведені дострокові вибори до парламенту.

Агентство Moody’s знизило рейтинг держоблігацій Ірландії


Новини Статті Аналітика
Nokia прогнозує Nokia прогнозує "істотне зниження" виручки за підсумками II кварталу 2011 р. У рейтингу легкості ведення бізнесу Україна піднялася на 2 позиції У рейтингу легкості ведення бізнесу Україна піднялася на 2 позиції ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Fitch Ratings знизило рейтинг Кіпру до A- з Fitch Ratings знизило рейтинг Кіпру до A- з "негативним" прогнозом Акції Акції "Луганськтепловозу" впали на 24,3% Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Moody’s помістило рейтинги 13 японських позичальників в список на перегляд з можливістю зниження Moody’s помістило рейтинги 13 японських позичальників в список на перегляд з можливістю зниження Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Європа істотно скоротила споживання російського газу Європа істотно скоротила споживання російського газу Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
S&P знизило кредитний рейтинг Білорусі S&P знизило кредитний рейтинг Білорусі Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Найбагатша людина - це не та, котра більше всіх має, а та, котра менше всіх потребує.

Народна мудрість
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті