Інвестиції.орг

Kyiv, Dec 12 12:22 | London, Dec 12 10:22 | New York, Dec 12 06:22
Shanghai, Dec 12 18:22 | Tokyo, Dec 12 19:22 | Sydney, Dec 12 21:22

Агентство Moody’s знизило рейтинг держоблігацій Ірландії

Агентство Moody’s знизило рейтинг держоблігацій Ірландії
15 квітня 2011 в 15:00 - Роман Зайцев


Агентство Moody’s знизило рейтинг держоблігацій Ірландії

Міжнародне рейтингове агентство Moody's знизило рейтинг держоблігацій Ірландії в місцевій та іноземній валютах на два ступені - з Baa1 до Baa3, підтвердивши його негативний прогноз. Про це йдеться в повідомленні агентства.

Дане рішення обумовлене очікуваним зниженням потенціалу фінансової політики уряду країни, прогнозів економічного зростання, а також невизначеністю після проведеного банківського стрес-тесту, необхідного для отримання кредиту від Європейського фонду фінансової стабільності (EFSF). За його результатами з‘ясувалося, що капітал фінансових інститутів необхідно поповнити в цілому на 24 млрд євро, щоб уникнути краху.

Разом з рейтингами держоблігацій вниз опустилися довгострокові (з Baa1 до Baa3) і короткострокові (з Prime-2 до Prime-3) рейтинги нот, випущених Національним агентством з управління активами (NAMA) країни, гарантом по боргах якого виступає уряд Ірландії.

Варто відзначити, що на початку квітня 2011 р. міжнародне рейтингове агентство Standard & Poor‘s (S & P) знизило суверенний кредитний рейтинг Ірландії на один щабель - до рівня BBB +, присвоївши йому стабільний прогноз.

Нагадаємо, Ірландія важко переживає наслідки економічної кризи. У листопаді 2010 р. влада країни звернулася за допомогою у виплаті боргів до Євросоюзу та Міжнародного валютного фонду. У відповідь Дублін зобов‘язався серйозно скоротити бюджетні витрати протягом найближчих років. 1 лютого 2011 р. прем‘єр-міністр Ірландії Брайан Коуен подав у відставку через питання про скорочення бюджетних витрат, у країні були проведені дострокові вибори до парламенту.

Агентство Moody’s знизило рейтинг держоблігацій Ірландії


Новини Статті Аналітика
Nokia прогнозує Nokia прогнозує "істотне зниження" виручки за підсумками II кварталу 2011 р. У рейтингу легкості ведення бізнесу Україна піднялася на 2 позиції У рейтингу легкості ведення бізнесу Україна піднялася на 2 позиції ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Fitch Ratings знизило рейтинг Кіпру до A- з Fitch Ratings знизило рейтинг Кіпру до A- з "негативним" прогнозом Акції Акції "Луганськтепловозу" впали на 24,3% Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Moody’s помістило рейтинги 13 японських позичальників в список на перегляд з можливістю зниження Moody’s помістило рейтинги 13 японських позичальників в список на перегляд з можливістю зниження Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Європа істотно скоротила споживання російського газу Європа істотно скоротила споживання російського газу Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
S&P знизило кредитний рейтинг Білорусі S&P знизило кредитний рейтинг Білорусі Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Біржа пропонує значно більше можливостей втратити гроші, ніж їх заробити.

В.Швебель
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті