Інвестиції.орг

Kyiv, May 21 20:04 | London, May 21 18:04 | New York, May 21 14:04
Shanghai, May 22 02:04 | Tokyo, May 22 03:04 | Sydney, May 22 05:04

"Газпром" і CNPC підписали умови поставок газу в Китай в обсязі 30 млрд куб. м на рік

"Газпром" і CNPC підписали умови поставок газу в Китай в обсязі 30 млрд куб. м на рік
27 вересня 2010 в 14:30 - Роман Зайцев


"Газпром" і CNPC підписали умови поставок газу в Китай в обсязі 30 млрд куб. м на рік

ВАТ "Газпром" і китайська нафтогазова компанія CNPC сьогодні в Пекіні підписали розширені основи умов поставок газу в Китай.  Про це йдеться в прес-релізі російської компанії.

За даними "Газпрому", в документі зафіксовані ключові комерційні параметри майбутніх поставок російського природного газу на ринок КНР: обсяг і терміни початку експорту, рівень "бери або плати", період нарощування поставок, рівень гарантованих платежів. Документ носить юридично зобов‘язуючий характер, уточнюють в "Газпромі".

Підписання експортного контракту очікується в середині 2011 р. Початок поставок заплановано на кінець 2015 р. Згідно з досягнутими домовленостями, термін дії контракту складе 30 років, обсяги поставки - 30 млрд куб. м на рік.

Крім того, голова правління "Газпрому" Олексій Міллер і глава CNPC Цзян Цземінь підписали протокол за результатами техніко-економічного аналізу проектів газопереробки та газохімії, виконаного спільно двома компаніями. У документі розглянуті варіанти створення на території РФ газохимических виробництв, пов‘язаних з організацією експорту природного газу з Росії в Китай.

CNPC - найбільша державна нафтогазова компанія Китаю (частка участі держави - 100%) і одна з провідних інтегрованих нафтогазовидобувних компаній у світі. Угода про стратегічне співробітництво між "Газпромом" і CNPC було підписано 14 жовтня 2004 р. Вона передбачає широкий спектр напрямків співробітництва, в тому числі опрацювання питань, пов‘язаних з організацією "Газпромом" постачань природного газу з Росії в Китай. Також досліджуються можливості реалізації спільних проектів в галузі газопереробки та газохімії на сході Росії, проектів у третіх країнах. У червні 2009 р. між урядами Росії і Китаю був підписаний Меморандум про взаєморозуміння щодо співпраці в сфері природного газу.

"Газпром" і CNPC підписали умови поставок газу в Китай в обсязі 30 млрд куб. м на рік


Новини Статті Аналітика
Kulczyk Oil почав буріння на родовищі газу Kulczyk Oil почав буріння на родовищі газу "Ольгівській-14" в Україні Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 30.03.2011. ВІдновлення зростання? Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 30.03.2011. ВІдновлення зростання?
Постачання металопрокату на українському ринку зросло на 30% Постачання металопрокату на українському ринку зросло на 30% Вплив інновацій на попит і пропозицію енергоресурсів Вплив інновацій на попит і пропозицію енергоресурсів Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 28.03.2011. Песимізм не проходить Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 28.03.2011. Песимізм не проходить
Китай хоче виробити рекордну кількість сталі Китай хоче виробити рекордну кількість сталі "Нафтогаз" втратить через конфлікт з RUE близько $ 1,1 млрд. та завантажить українську ГТС на найближчі чотири роки Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 09.03.2011. Стримуване зростання Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 09.03.2011. Стримуване зростання
Європа істотно скоротила споживання російського газу Європа істотно скоротила споживання російського газу МВФ дозволив почекати з підняттям цін на газ в обмін на Пенсійну реформу МВФ дозволив почекати з підняттям цін на газ в обмін на Пенсійну реформу Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 04.03.2011. Тиждень завершується оптимістично Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 04.03.2011. Тиждень завершується оптимістично
Росія перегляне ціну газу в обмін на ГТС Росія перегляне ціну газу в обмін на ГТС Китай доріс до другого місця Китай доріс до другого місця Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 03.03.2011. Ринки відіграються після вчорашнього падіння Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 03.03.2011. Ринки відіграються після вчорашнього падіння

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Саме по собі те чи інше обставина Вашому житті не має значення, єдине, що насправді важливо - це Ваше ставлення до нього. І саме це відношення визначає успіх чи невдачу.

Норман Вінцент Пив
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті