Інвестиції.орг

Kyiv, Oct 18 14:10 | London, Oct 18 12:10 | New York, Oct 18 08:10
Shanghai, Oct 18 20:10 | Tokyo, Oct 18 21:10 | Sydney, Oct 18 23:10

Угоди дня

Угоди дня
Рейтинг: 0
Голосів: 0
16 серпня 2010 в 13:30 - Уляна Роїк


Угоди дня

Всі договори чи плани компаній були зафіксовані станом на понеділок.  
  • Представники видобувної компанії Vedanta Resources, заявили, що готові купити 50 – 60 % контрольного пакету акцій компанії Cairn India приблизно за 8,5 – 9, 6 млрд. доларів готівкою.

 

 

  • Британська страхова компанія Aviva підтвердила відмову на пропозицію компанії – конкурента RSA, щодо купівлі її відділів у Великобританії, Ірландії та Канади за 5 млрд. фунтів стерлінгів (7,8 млрд. доларів) готівкою.

 

 

  • Банківська група Австралії та Нової Зеландії (Australia and New Zealand Banking Group.) вже наблизилась в притул до свого наміру щодо розширення в Азії за рахунок можливої купівлі 57.27 % частки в Korea Exchange Bank, вартістю майже 4 млрд. доларів за  поточними ринковими цінами.

 

  • Tsingtao Brewery, найвідоміший бренд пива Китаї, планує придбати 45 % пакету акцій в Hangzhou Xihu Beer Asahi Co. за 2 млрд. юанів (294,4 млн. доларів)

 

 

  • Нафто-газова компанія Hunting має намір купити за 125 млн. доларів американську компанію Innova-Extel, яка спеціалізується на електронних технологіях.

 

  • Консорціум провідних китайських компаній, до яких належать Індустріальний та комерційний банк Китаю (Industrial and Commercial Bank of China Ltd.), страхова компанія China Life Insurance Co Ltd., планують взяти участь в боротьбі за 30 % пакету акцій азійської філії AIA від страхової компанії American International Group Ltd.

 

 

  • Китайська компанія Wuhan Iron and Steel веде переговори з ArcelorMittal, найбільшою сталеливарнею у світі, про спільний видобуток залізної руди за кордоном.

 

  • Приватна інвестиційна компанія Advent International, США, планує продати майже за 1,25 млрд євро, Takko Fashion, одину з найбільших мереж одягу в Німеччині.

 

  • Банк Америки (Bank of America Corp) розглядає можливість зменшити свою частку в активах BlackRock Inc., який вважається непрофільним підрозділом компанії.
Угоди дня


Новини Статті Аналітика
Агрохолдинг Косюка скорочує продажі Агрохолдинг Косюка скорочує продажі Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
У Нацбанку підняли зарплату всім членам правління У Нацбанку підняли зарплату всім членам правління Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Покриття телемережі Т2 понад 95% - УДЦР завершив виміри у Волинській області Покриття телемережі Т2 понад 95% - УДЦР завершив виміри у Волинській області Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Фондовий ринок США закрився різноспрямовано Фондовий ринок США закрився різноспрямовано У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Індекс Dow Jones встановив новий максимум за свою історію Індекс Dow Jones встановив новий максимум за свою історію Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Кредитори відрізняються кращою пам’яттю, ніж боржники.

Б.Франклін
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті