Інвестиції.орг

Kyiv, Aug 24 00:24 | London, Aug 23 22:24 | New York, Aug 23 18:24
Shanghai, Aug 24 06:24 | Tokyo, Aug 24 07:24 | Sydney, Aug 24 09:24

Угоди дня

Угоди дня
Рейтинг: 0
Голосів: 0
16 серпня 2010 в 13:30 - Уляна Роїк


Угоди дня

Всі договори чи плани компаній були зафіксовані станом на понеділок.  
  • Представники видобувної компанії Vedanta Resources, заявили, що готові купити 50 – 60 % контрольного пакету акцій компанії Cairn India приблизно за 8,5 – 9, 6 млрд. доларів готівкою.

 

 

  • Британська страхова компанія Aviva підтвердила відмову на пропозицію компанії – конкурента RSA, щодо купівлі її відділів у Великобританії, Ірландії та Канади за 5 млрд. фунтів стерлінгів (7,8 млрд. доларів) готівкою.

 

 

  • Банківська група Австралії та Нової Зеландії (Australia and New Zealand Banking Group.) вже наблизилась в притул до свого наміру щодо розширення в Азії за рахунок можливої купівлі 57.27 % частки в Korea Exchange Bank, вартістю майже 4 млрд. доларів за  поточними ринковими цінами.

 

  • Tsingtao Brewery, найвідоміший бренд пива Китаї, планує придбати 45 % пакету акцій в Hangzhou Xihu Beer Asahi Co. за 2 млрд. юанів (294,4 млн. доларів)

 

 

  • Нафто-газова компанія Hunting має намір купити за 125 млн. доларів американську компанію Innova-Extel, яка спеціалізується на електронних технологіях.

 

  • Консорціум провідних китайських компаній, до яких належать Індустріальний та комерційний банк Китаю (Industrial and Commercial Bank of China Ltd.), страхова компанія China Life Insurance Co Ltd., планують взяти участь в боротьбі за 30 % пакету акцій азійської філії AIA від страхової компанії American International Group Ltd.

 

 

  • Китайська компанія Wuhan Iron and Steel веде переговори з ArcelorMittal, найбільшою сталеливарнею у світі, про спільний видобуток залізної руди за кордоном.

 

  • Приватна інвестиційна компанія Advent International, США, планує продати майже за 1,25 млрд євро, Takko Fashion, одину з найбільших мереж одягу в Німеччині.

 

  • Банк Америки (Bank of America Corp) розглядає можливість зменшити свою частку в активах BlackRock Inc., який вважається непрофільним підрозділом компанії.
Угоди дня


Новини Статті Аналітика
Україна хоче отримувати податкову інформацію Швейцарії Україна хоче отримувати податкову інформацію Швейцарії Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Фондовий ринок США закрився різноспрямовано Фондовий ринок США закрився різноспрямовано Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Рівненська АЕС підключила четвертий блок до енергомережі Рівненська АЕС підключила четвертий блок до енергомережі Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
МАУ вводить плату за роздруківку посадкових талонів МАУ вводить плату за роздруківку посадкових талонів У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
URSA стає частиною Хella International URSA стає частиною Хella International Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

У мене невибагливий смак. Мені досить найкращого!

О. Уальд
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті