Інвестиції.орг

Kyiv, May 23 21:48 | London, May 23 19:48 | New York, May 23 15:48
Shanghai, May 24 03:48 | Tokyo, May 24 04:48 | Sydney, May 24 06:48

США і Південна Корея не змогли узгодити положення договору про вільну торгівлю11 листопада 2010 в 14:47 - Христина


США і Південна Корея не змогли узгодити положення договору про вільну торгівлю

Президенту США Бараку Обамі і президенту Південної Кореї Лі Мен Баку не вдалося узгодити положення договору про вільну торгівлю між двома країнами, лідери двох країн домовилися продовжити переговори після закінчення саміту "великої двадцятки", повідомляє агентство Bloomberg з посиланням на заяву президента Південної Кореї.  
"Ми вирішили, що нам треба більше часу для опрацювання деталей", - заявив президент Південної Кореї в ході спільної прес-конференції з Обамою.

Обама, у свою чергу, заявив про свою згоду з колегою.

"Якщо ми поквапимося зробити щось, що не буде користуватися широкою підтримкою, це буде проблемою", - наводить агентство Bloomberg його слова.

Обама в червні поточного року заявив, що він хоче остаточно врегулювати всі питання за договором про вільну торгівлю з Південною Кореєю до його поїздки до Сеула на саміт G20, і підтвердив свої наміри в ході телефонних переговорів з Лі 2 листопада.

За словами економічного радника президента США Майка Фромана (Mike Froman), основною перешкодою для цього послужили розбіжності сторін за умовами допуску американських автомобілів на ринок Південної Кореї.

"Автомобілі є головним невирішеним питанням, і ми витратили багато часу на нього протягом останніх чотирьох днів, і ми продовжимо працювати в цьому напрямку, просуваючись уперед", - заявив Фроман.

Додатковою перешкодою стало питання постачань американської яловичини, зазначив торговий представник США Рон Кірк (Ron Kirk).

Беручи до уваги той факт, що обсяг взаємної торгівлі між двома країнами становить 68 мільярдів доларів, домовленість з Південною Кореєю могла б стати найбільшою угодою про вільну торгівлю з моменту підписання Північно-Американського угоди про вільну торгівлю (НАФТА) в 1994 році і сприяти досягненню поставленої Обамою мети подвоїти американський експорт за п‘ять років.

Двосторонню угоду про вільну торгівлю між країнами було підписано ще в 2007 році урядами попередніх лідерів країн, проте договір так і не був ратифікований в конгресі США.

 

США і Південна Корея не змогли узгодити положення договору про вільну торгівлю


Новини Статті Аналітика
Україна скоротила експорт електроенергії Україна скоротила експорт електроенергії Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Огляд вітчизняного фондового ринку за 10.05.2011 від ІГ Сократ Огляд вітчизняного фондового ринку за 10.05.2011 від ІГ Сократ
У США зріс дохід від реклами в кінотеатрах У США зріс дохід від реклами в кінотеатрах Вплив інновацій на попит і пропозицію енергоресурсів Вплив інновацій на попит і пропозицію енергоресурсів Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 21.02.2011. Різноспрямованість при низькій активності торгів Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 21.02.2011. Різноспрямованість при низькій активності торгів
У Штатах почали розраховуватись золотом У Штатах почали розраховуватись золотом Зарубіжний досвід активізації інноваційної діяльності на підприємствах Зарубіжний досвід активізації інноваційної діяльності на підприємствах Огляд українських ринків за 17.02.2011.  Неспокійний день Огляд українських ринків за 17.02.2011. Неспокійний день
Росія може експортувати 20 мільйонів тонн зерна Росія може експортувати 20 мільйонів тонн зерна Класифікація інституціональних проблем, які обмежують інноваційний розвиток Класифікація інституціональних проблем, які обмежують інноваційний розвиток Огляд українських ринків за 16.02.2011. Неочікуване зростання Огляд українських ринків за 16.02.2011. Неочікуване зростання
Росія скасує ембарго на експорт зерна з 1 липня Росія скасує ембарго на експорт зерна з 1 липня Фундаментальний аналіз та вплив зміни основних економічних показників на світову економіку та курси валют Фундаментальний аналіз та вплив зміни основних економічних показників на світову економіку та курси валют Підсумки торгового дня від інтернет-брокера iTrader Підсумки торгового дня від інтернет-брокера iTrader

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Хто багато працює, у того не має часу робити гроші!

Рокфелер
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті