Інвестиції.орг

Kyiv, Apr 23 16:46 | London, Apr 23 14:46 | New York, Apr 23 10:46
Shanghai, Apr 23 22:46 | Tokyo, Apr 23 23:46 | Sydney, Apr 24 01:46

Скасування подвійного оподаткування Францією та Гонконгом дає "зелене світло" для іноземних інвесторів6 грудня 2010 в 09:53 - Христина


Скасування подвійного оподаткування Францією та Гонконгом дає "зелене світло" для іноземних інвесторів

Скасування подвійного оподаткування - історичне рішення. Французька нерухомість стає більш привабливою для іноземних інвесторів.Після майже десятирічних переговорів фінансовий секретар Гонконгу Джон Цанг (John Tsang) і французький міністр економіки Крістіна Лагард (Christine Lagarde) уклали довгоочікувану угоду про скасування подвійної податкової ставки при купівлі нерухомості.

Договір спрямований на запобігання подвійного оподаткування фізичних осіб і компаній, що володіють нерухомістю в обох країнах. Він заохочує взаємне інвестування Гонконгу та Франції.

Раніше приватні та юридичні особи Гонконгу, зайняті комерційною діяльністю у Франції, а також французькі компанії з бізнесом у Гонконзі були змушені платити податок обом державам. Тепер вони будуть обкладатися податком тільки один раз.

Це вже 15-а подібна угода, укладена Гонконгом з країнами-партнерами, в числі яких Китай, Люксембург, Бельгія, Нідерланди, Ліхтенштейн, Австрія, Ірландія і Великобританія.

Особливо тепло новий договір зустріли агентства нерухомості у Франції. До підписання договору гонконгські інвестори, багато з яких проживають у Франції постійно, були змушені щорічно платити 3% вартості своєї другої нерухомості. Тепер вони зможуть уникнути таких значних витрат.

Девід Андерсон (David Anderson), податковий експерт юридичної фірми Sykes, коментує ситуацію на ринку: "Усунення подвійного оподаткування дає "зелене світло" інвесторам з Гонконгу, тому найближчим часом можна очікувати хвилю капіталовкладень з Гонконгу до Франції".

Нік Ліч (Nick Leach), голова інвестиційного підрозділу французького турагентства Pierre & Vacances, також очікує безпрецедентний потік інвестицій: "Гонконгський ринок нерухомості є одним з найважливіших для нас поряд з Дубаєм і Сінгапуром. Заможні банкіри і юристи Гонконгу часто шукають інвестиційні можливості саме у Франції. Особливою популярністю у них користується нерухомість Парижа і альпійських регіонів. Зараз, коли податковий бар‘єр усунутий, ми очікуємо значного зростання інтересу з боку гонконгського інвестиційного співтовариства".
 

Скасування подвійного оподаткування Францією та Гонконгом дає "зелене світло" для іноземних інвесторів


Новини Статті Аналітика
Інвестори втрачають інтерес до СНД Інвестори втрачають інтерес до СНД Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Огляд вітчизняного ринку нерухомості в лютому Огляд вітчизняного ринку нерухомості в лютому
Янукович обіцяє Янукович обіцяє "сприятливі умови" для інвесторів Сучасні аспекти планування у сфері інноваційної діяльності підприємств Сучасні аспекти планування у сфері інноваційної діяльності підприємств Огляд вітчизняного ринку нерухомості в січні Огляд вітчизняного ринку нерухомості в січні
Голландські інвестори повернуться до кораблебудівної галузі України після поліпшення інвестиційного клімату Голландські інвестори повернуться до кораблебудівної галузі України після поліпшення інвестиційного клімату Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
85% інвесторів очікують дефолту Греції 85% інвесторів очікують дефолту Греції Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Обсяг промвиробництва у Франції в березні знизився на 0,9% Обсяг промвиробництва у Франції в березні знизився на 0,9% Деякі поради інвестору Деякі поради інвестору Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Найсильніший той, хто має владу над собою.

Сенека
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті