Інвестиції.орг

Kyiv, Jun 21 13:32 | London, Jun 21 11:32 | New York, Jun 21 07:32
Shanghai, Jun 21 19:32 | Tokyo, Jun 21 20:32 | Sydney, Jun 21 22:32

Shell досі веде переговори з Essar щодо продажу двох своїх підрозділів

Shell досі веде переговори з Essar щодо продажу двох своїх підрозділів
З повагою, Інвестиції.орг
Рейтинг: 0
Голосів: 0
20 серпня 2010 в 14:59 - Уляна Роїк


Shell досі веде переговори з Essar щодо продажу двох своїх підрозділів

Представники Royal Dutch Shell заявили у п’ятницю про продовження неексклюзивних переговорів з Essar щодо покупки індійською компанією двох заводів в Європі.  Це сталося після того як Royal Dutch Shell оголосила про продаж своєї одиниці Heide, фондові прямих інвестицій.

За словами  прес-секретаря компанії, Shell підтримує постійну програму реалізації активів шляхом продажів. Зараз компанія в процесі переговорів щодо продажу Stanlow Shell у Великобританії і Harbarg в Німеччині.

Також він заявив що компанія веде переговорах з Essar щодо потенційного продажу Stanlow і Harbarg.

Компанія Essar хотіла здійснити одночасну купівлю трьох нафтопереробних заводів, але вона втратила своє виключне право.

Раніше в п’ятницю, представники Klesch & Co, сімейного фонду прямих інвестицій і співпраці Великобританії заявили про намір купити Heide, одиницю компанії Shell.


Довідка від порталу ІНВЕСТИЦІЇ орг


Royal Dutch Shell - транснаціональна корпорація, найбільша компанія у світі, основним бізнесом якої є розвідка, видобування, переробка, транспортування та збут вуглеводів, (нафти і природного газу). Shell також має значний нафтохімічний бізнес («Shell Chemicals»), в секторі відновлюваних джерел енергії розвиваються можливості використання вітру, водню та сонця.

Essar - багатонаціональна корпорація, яка веде бізнес в таких секторах як сталь, енергія, енергетика, зв’язок, судноплавство і логістика, а також будівництво.
 

Shell досі веде переговори з Essar щодо продажу двох своїх підрозділів


Новини Статті Аналітика
Shell буде шукати на Харківщині газ Shell буде шукати на Харківщині газ Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Shell оскаржує в суді штраф на 25 мільйонів Shell оскаржує в суді штраф на 25 мільйонів Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Литовці хочуть гнучкої ставки акцизу на бензин в Україні Литовці хочуть гнучкої ставки акцизу на бензин в Україні Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Shell інвестуватиме в будівництво плавучого заводу з виробництва ЗПГ в Австралії Shell інвестуватиме в будівництво плавучого заводу з виробництва ЗПГ в Австралії У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
В уряді кажуть, що крім росіян на українському шельфі хочуть працювати багато компаній В уряді кажуть, що крім росіян на українському шельфі хочуть працювати багато компаній Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Треба вміти програти бій, щоб виграти війну!

Китайська мудрість
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті