Інвестиції.орг

Kyiv, Feb 18 21:31 | London, Feb 18 19:31 | New York, Feb 18 15:31
Shanghai, Feb 19 03:31 | Tokyo, Feb 19 04:31 | Sydney, Feb 19 06:31

Shell досі веде переговори з Essar щодо продажу двох своїх підрозділів

Shell досі веде переговори з Essar щодо продажу двох своїх підрозділів
З повагою, Інвестиції.орг
Рейтинг: 0
Голосів: 0
20 серпня 2010 в 14:59 - Уляна Роїк


Shell досі веде переговори з Essar щодо продажу двох своїх підрозділів

Представники Royal Dutch Shell заявили у п’ятницю про продовження неексклюзивних переговорів з Essar щодо покупки індійською компанією двох заводів в Європі.  

Це сталося після того як Royal Dutch Shell оголосила про продаж своєї одиниці Heide, фондові прямих інвестицій.

За словами  прес-секретаря компанії, Shell підтримує постійну програму реалізації активів шляхом продажів. Зараз компанія в процесі переговорів щодо продажу Stanlow Shell у Великобританії і Harbarg в Німеччині.

Також він заявив що компанія веде переговорах з Essar щодо потенційного продажу Stanlow і Harbarg.

Компанія Essar хотіла здійснити одночасну купівлю трьох нафтопереробних заводів, але вона втратила своє виключне право.

Раніше в п’ятницю, представники Klesch & Co, сімейного фонду прямих інвестицій і співпраці Великобританії заявили про намір купити Heide, одиницю компанії Shell.


Довідка від порталу ІНВЕСТИЦІЇ орг


Royal Dutch Shell - транснаціональна корпорація, найбільша компанія у світі, основним бізнесом якої є розвідка, видобування, переробка, транспортування та збут вуглеводів, (нафти і природного газу). Shell також має значний нафтохімічний бізнес («Shell Chemicals»), в секторі відновлюваних джерел енергії розвиваються можливості використання вітру, водню та сонця.

Essar - багатонаціональна корпорація, яка веде бізнес в таких секторах як сталь, енергія, енергетика, зв’язок, судноплавство і логістика, а також будівництво.
 

Shell досі веде переговори з Essar щодо продажу двох своїх підрозділів


Новини Статті Аналітика
Shell буде шукати на Харківщині газ Shell буде шукати на Харківщині газ Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Shell оскаржує в суді штраф на 25 мільйонів Shell оскаржує в суді штраф на 25 мільйонів Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Литовці хочуть гнучкої ставки акцизу на бензин в Україні Литовці хочуть гнучкої ставки акцизу на бензин в Україні Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Shell інвестуватиме в будівництво плавучого заводу з виробництва ЗПГ в Австралії Shell інвестуватиме в будівництво плавучого заводу з виробництва ЗПГ в Австралії У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
В уряді кажуть, що крім росіян на українському шельфі хочуть працювати багато компаній В уряді кажуть, що крім росіян на українському шельфі хочуть працювати багато компаній Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Гроші – це воля, викарбувана із золота.

Е.Ремарк
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті