Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 22 09:52 | London, Jul 22 07:52 | New York, Jul 22 03:52
Shanghai, Jul 22 15:52 | Tokyo, Jul 22 16:52 | Sydney, Jul 22 18:52

Sanofi Aventis збільшує суму, яку вона готова віддати за біотехнічну компанію Genzyme

Sanofi Aventis збільшує суму, яку вона готова віддати за біотехнічну компанію Genzyme
30 серпня 2010 в 14:42 - Уляна Роїк


Sanofi Aventis збільшує суму, яку вона готова віддати за біотехнічну компанію Genzyme

Після того, як ціна акції компанії Genzyme збільшилась на 6 %, Sanofi запропонувала нову суму, за яку вони готові придбати третього за величиною світового виробника ліків. Тепер Sanofi прпонує 18, 5 млрд. доларів.  Неназвані джерела повідомляють, що акціонери Genzyme готові продавати компанію за щонайменше 75 доларів. Деякі акціонери схиляються і до 80 доларів за акцію.

Керівництво компанії Sanofi, повідомило, що вони готові заплаптити готівкою по 69 доларів за акцію. Акції Genzyme, при закритті біржі в п’ятницю виросли до 67,62 доларів від 54 доларів після новини про зацікавленість Sanofi. В понеділок, після оголошення нової вартості пропозиції від Sanofi ціна акцій виросла до 69,60 доларів

Такі акціонери Sanofi, як L’Oreal і нафтова компанія Total SA - стурбовані тим, що компанія може віддати забагато за Genzyme і не впевнені, що це найкращий варіант.

Деякі аналітики вважають, що якщо Sanofi відмовиться від своєї пропозиції, то ціна акцій Genzyme,  впаде до 50 доларів.

Sanofi Aventis збільшує суму, яку вона готова віддати за біотехнічну компанію Genzyme


Новини Статті Аналітика
НБУ запевняє, що у своп-операціях немає ризику НБУ запевняє, що у своп-операціях немає ризику Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Огляд європейських ринків за 29.03.2011. Різноспрямована динаміка Огляд європейських ринків за 29.03.2011. Різноспрямована динаміка
Євро дешевшає через кризу в Греції Євро дешевшає через кризу в Греції 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Тижневий огляд фінансових ринків України Тижневий огляд фінансових ринків України
Організатори IPO Яндекса викупили більш ніж п’ять мільйонів акцій Організатори IPO Яндекса викупили більш ніж п’ять мільйонів акцій Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Огляд ринків Американського континенту за 24.03.2011. Прибутки компаній та допомога з безробіття. Огляд ринків Американського континенту за 24.03.2011. Прибутки компаній та допомога з безробіття.
Сербія хоче попросити у МВФ допомоги у 1 мільярд євро Сербія хоче попросити у МВФ допомоги у 1 мільярд євро Деякі поради інвестору Деякі поради інвестору Огляд ринків Американського континенту за 23.03.2011. «Чорне» та звичайне золото. Огляд ринків Американського континенту за 23.03.2011. «Чорне» та звичайне золото.
ЄІБ виділить 450 млн євро для покращення доріг в Україні ЄІБ виділить 450 млн євро для покращення доріг в Україні Панама - один з найпривабливіших офшорних центрів світу Панама - один з найпривабливіших офшорних центрів світу Огляд європейських ринків за 23.03.2011. Дорогоцінні метали все вирішують. Огляд європейських ринків за 23.03.2011. Дорогоцінні метали все вирішують.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Перше, що потрібно зробити, щоб домогтися успіху - полюбити те, чим Ви займаєтеся.

Сестра Мері Лауретта
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті