Інвестиції.орг

Kyiv, Aug 18 07:48 | London, Aug 18 05:48 | New York, Aug 18 01:48
Shanghai, Aug 18 13:48 | Tokyo, Aug 18 14:48 | Sydney, Aug 18 16:48

Росія постачатиме Польщі більше газу

Росія постачатиме Польщі більше газу
1 листопада 2010 в 11:10 - Роман Зайцев


Росія постачатиме Польщі більше газу

Росія і Польща підписали документи про постачання російського газу, які, зокрема, передбачають збільшення постачань "блакитного палива" з Росії.  Сторони підписання протокол про внесення змін до Угоди про створення системи газопроводів для транзиту російського газу через територію Польщі та постачання російського газу в республіку від 1993 року, передає "Інтерфакс".

Крім того, підписаний протокол до угоди від 2003 року, що передбачає, в тому числі, збільшення обсягів поставок російського газу.

Новий документ визначає, що в 2010 році "Газпром" поставить до Польщі 9,7 млрд. кубометрів газу, в 2011 році - 10,5 млрд. кубометрів, в 2012-2037 роках - 11 млрд. кубометрів.

Колишній протокол передбачав щорічне постачання до 2014 року по 8 млрд. кубометрів, а з 2015 року - по 9 млрд. кубометрів газу.

Однак Єврокомісія висловила сумніви щодо відповідності цього контракту антимонопольному законодавству ЄС.

Предметом стурбованості Брюсселя була компанія EuRoPol Gaz, яка належить на 48% "Газпрому" і на стільки ж - PGNiG і експлуатує польську ділянку газопроводу.

За законами ЄС, всі оператори, а не тільки один чи два, повинні мати доступ до газотранспортної інфраструктури на території союзу.

Між тим, PGNiG вже попередила клієнтів про очікуваний дефіцит газу в четвертому кварталі 2010 року, оскільки законтрактовані у ТОВ "Газпром експорт" обсяги газу незабаром вичерпаються, а договір про збільшення закупівель газу у РФ так і не підписаний.

Росія постачатиме Польщі більше газу


Новини Статті Аналітика
Kulczyk Oil почав буріння на родовищі газу Kulczyk Oil почав буріння на родовищі газу "Ольгівській-14" в Україні Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
Постачання металопрокату на українському ринку зросло на 30% Постачання металопрокату на українському ринку зросло на 30% Вплив інновацій на попит і пропозицію енергоресурсів Вплив інновацій на попит і пропозицію енергоресурсів ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Польща відкриє в Україні візові центри Польща відкриє в Україні візові центри Польща вирішила ще почекати з переходом на євро Польща вирішила ще почекати з переходом на євро Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Європа істотно скоротила споживання російського газу Європа істотно скоротила споживання російського газу "Нафтогаз" втратить через конфлікт з RUE близько $ 1,1 млрд. та завантажить українську ГТС на найближчі чотири роки I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Росія перегляне ціну газу в обмін на ГТС Росія перегляне ціну газу в обмін на ГТС МВФ дозволив почекати з підняттям цін на газ в обмін на Пенсійну реформу МВФ дозволив почекати з підняттям цін на газ в обмін на Пенсійну реформу I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Чудеса – там, де в них вірять, і чим більше вірять, тим частіше вони трапляються.

Дені Дідро
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті