Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 18 09:36 | London, Jul 18 07:36 | New York, Jul 18 03:36
Shanghai, Jul 18 15:36 | Tokyo, Jul 18 16:36 | Sydney, Jul 18 18:36

Після підписання договору про вільну торгівлю СНД Україна має вступити до Митного союзу

Після підписання договору про вільну торгівлю СНД Україна  має вступити до Митного союзу
16 грудня 2010 в 17:44 - Ілона Чіркова


Після підписання договору про вільну торгівлю СНД Україна має вступити до Митного союзу

В міністерстві економіки кажуть, що після підписання Договору про вільну торгівлю СНД, Україна має вступити до Митного союзуЗ Києва продовжують лунати досить суперечливі заяви про те, якому вектору зовнішньої політики він все ж віддає перевагу.

Заступник міністра економіки Валерій Мунтіян в інтерв’ю УНІАН заявив, що після підписання договору про вільну торгівлю СНД Україна розширить економічну інтеграцію і готуватиметься до переходу до більш тісної роботи з Митним союзом.

На думку Росії, Білорусі, Казахстану, спочатку Україна має на взаємовигідних умовах підписати договір про Зону вільної торгівлі СНД, потім вступити в ЄврАзЕс і одночасно до Митного союзу, а наступний етап – це приєднання до Єдиного економічного простору .

Ці заяви пролунали день по тому, як Віктор Янукович на зустрічі з з главами дипломатичних представництв України за кордоном, заявляв, що Київ бачить саме ЄС, як оптимальну модель суспільного розвитку, економіки, публічних інститутів і у перспективі, за словами президента, як спільний дім. Пан Янукович сказав, що Київ готовий без зайвого галасу досягати поставленої мети.

Між тим міжнародні експерти нагадують, що членство України в СОТ, а Україна з великими потугами свого часу приєдналася до цієї організації, унеможливлює створення Зони вільної торгівлі України з іншими економічними угрупованнями, зокрема, на пострадянському просторі, в тому числі і приєднання до Митного союзу. До того ж, на їх думку, внаслідок позиції Росії, Україна, приєднавшись до Митного союзу, опиниться у край невигідному становищі.

Разом з тим експерти твердять, що Віктор Янукович під час останньої зустрічі з російським чільником Дмітрієм Медвєдєвим не відкинув можливість приєднання до Митного союзу за умов внесення поправок до української Конституції. Український чільник також нещодавно твердив про розширення участі України в СНД. Сказавши, що вже навесні наступного року Київ готується підписати Договір про вільну торгівлю між державами Співдружності.

Після підписання договору про вільну торгівлю СНД Україна  має вступити до Митного союзу


Новини Статті Аналітика
Посол Німеччини каже, що вступ України до Митного союзу закриє їй двері у ЗВТ Посол Німеччини каже, що вступ України до Митного союзу закриє їй двері у ЗВТ Азаров їде домовлятись про вільну торгівлю з ЄС Азаров їде домовлятись про вільну торгівлю з ЄС ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Уряд готує формулу Уряд готує формулу "3+1" з митним союзом Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Мінекономіки Білорусі чекає розгону інфляції до 33-39% Мінекономіки Білорусі чекає розгону інфляції до 33-39% Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
ЄС пропонує Україні вибрати Митний союз, чи зону вільної торгівлі ЄС пропонує Україні вибрати Митний союз, чи зону вільної торгівлі Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Росія продовжує тягнути Україну в Митний союз Росія продовжує тягнути Україну в Митний союз У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Соромно бути багатим, коли країна не має шляху. Соромно бути бідним, коли країна стала на свій шлях!

Конфуцій
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті