Інвестиції.орг

Kyiv, Dec 11 15:13 | London, Dec 11 13:13 | New York, Dec 11 09:13
Shanghai, Dec 11 21:13 | Tokyo, Dec 11 22:13 | Sydney, Dec 12 00:13

Novartis продовжує конфліктні переговори щодо викупу акцій Alcon

Novartis продовжує конфліктні переговори щодо викупу акцій Alcon
26 серпня 2010 в 14:20 - Уляна Роїк


Novartis продовжує конфліктні переговори щодо викупу акцій Alcon

Швейцарська фармацевтична компанія Novartis наполегливо працює у справі викупу решти акцій компанії Alcon, після того як  завершила операцію з придбання акції Nestle.  

Novartis, яка в даний час має 77 відсотків акцій Alcon і більшість у раді Alcon, намагається взяти під свій контроль останні 23 % контрольного пакету акцій Alcon.

Alcon, домінуючий гравець на ринку виробництва інтраокулярних лінз, відхилив пропозицію Novartis, через занижену, на його думку, ціну пропозиції. Представники компанії повторили у четвер, що можуть вдатися до правових заходів з метою забезпечити більшу ціну.

Novartis пропонує міноритарним акціонерам Alcon 2,8 акції Novartis за кожну акцію Alcon. Ця пропозиція майже на 16 відсотків менша, ніж середня ціна  - 168 доларів за акцію, які компанія заплатила компанії Nestle.Загальна вартість угоди - 38,7 млрд. доларів.

Novartis продовжує конфліктні переговори щодо викупу акцій Alcon


Новини Статті Аналітика
НБУ запевняє, що у своп-операціях немає ризику НБУ запевняє, що у своп-операціях немає ризику Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Огляд європейських ринків за 29.03.2011. Різноспрямована динаміка Огляд європейських ринків за 29.03.2011. Різноспрямована динаміка
Білорусь частково перейшла на долар і євро Білорусь частково перейшла на долар і євро Епоха нової резервної валюти Епоха нової резервної валюти Тижневий огляд фінансових ринків України Тижневий огляд фінансових ринків України
Білоруський рубель девальвував на 55% Білоруський рубель девальвував на 55% Слабкий долар може трансформуватися у зростання ринків, що розвиваються Слабкий долар може трансформуватися у зростання ринків, що розвиваються Огляд ринків Американського континенту за 24.03.2011. Прибутки компаній та допомога з безробіття. Огляд ринків Американського континенту за 24.03.2011. Прибутки компаній та допомога з безробіття.
Аналітики очікують ослаблення гривні до позначки 8,05 грн/долар Аналітики очікують ослаблення гривні до позначки 8,05 грн/долар Валютні війни: долар втомився Валютні війни: долар втомився Огляд ринків Американського континенту за 23.03.2011. «Чорне» та звичайне золото. Огляд ринків Американського континенту за 23.03.2011. «Чорне» та звичайне золото.
У Білорусі почалася валютна паніка У Білорусі почалася валютна паніка Акції європейських компаній падають Акції європейських компаній падають Огляд європейських ринків за 23.03.2011. Дорогоцінні метали все вирішують. Огляд європейських ринків за 23.03.2011. Дорогоцінні метали все вирішують.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Що б не сталося - продовжуй працювати, опираючись на те, що ти хочеш цього - та так воно і буде.

Генрі Форд
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті