Інвестиції.орг

Kyiv, Dec 18 05:00 | London, Dec 18 03:00 | New York, Dec 17 23:00
Shanghai, Dec 18 11:00 | Tokyo, Dec 18 12:00 | Sydney, Dec 18 14:00

Німецька компанія Wintershall приєднається до проекту "Південний потік"

Німецька компанія  Wintershall приєднається до проекту "Південний потік"
11 жовтня 2010 в 14:14 - Уляна Роїк


Німецька компанія Wintershall приєднається до проекту "Південний потік"

За повідомленням від італійських ЗМІ, Росія та Італія домовилися про приєднання німецької компанії Wintershall, підрозділу хімічного концерну BASF, до газопровідної проекту Південний потік.  

Прем’єр-міністр Росії Володимир Путін і Сильвіо Берлусконі домовилися про це під час приватного візиту Берлусконі в Росію, повідомили газети Il Messaggero і la Repubblica, додавши, що Wintershall може отримати 10-20 відсотків у проекті.

Представник Берлусконі відмовився від коментарю.

Минулого тижня Путін і глава Газпрому Олексій Міллер на публіці розповіли один одному про інтерес німецьких компаній до Південного потоку.

Про можливість входження Wintershall до проекту повідомив минулого тижня і генеральний директор італійської нафтогазової компанії Eni Паоло Скароні, після чого Wintershall спростувала повідомлення про інтерес до проекту.

Eni - партнер російського Газпрому в проекті Південний потік. До кінця року в число акціонерів повинна увійти французька EDF з часткою 10 відсотків.

Південний потік призначений для щорічних поставок до 63 мільярдів кубометрів російського газу в Європу в обхід транзитних країн, таких як Україна. Євросоюз підтримує альтернативний проект Набукко, покликаний знизити залежність Європи від російського газу.

Wintershall належить 20 відсотків контрольованого Газпромом проекту газопроводу Північний потік, по якому в 2012 році повинні розпочатися поставки російського газу в Європу по дну Балтійського моря.
 

Німецька компанія  Wintershall приєднається до проекту "Південний потік"


Новини Статті Аналітика
Росія з Україною можуть об’єднати авіаактиви Росія з Україною можуть об’єднати авіаактиви "ОАК-Антонов" можуть передати виробничі активи авіабудівних підприємств Росії та Україні Огляд українських ринків за 01.02.2011. Ринок консолідується Огляд українських ринків за 01.02.2011. Ринок консолідується
Німеччина готова надати Греції додаткову фінансову допомогу Німеччина готова надати Греції додаткову фінансову допомогу Білоруські компанії мігрують в Росію і Україну Білоруські компанії мігрують в Росію і Україну Огляд ринків Європи за 10.01.2011. Занепокоєння повертається на ринки Огляд ринків Європи за 10.01.2011. Занепокоєння повертається на ринки
У Німеччині рівень безробіття в травні 2011 р. склав 7% У Німеччині рівень безробіття в травні 2011 р. склав 7% Перспективи нафто-газового сектору в Україні Перспективи нафто-газового сектору в Україні ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Росія може експортувати 20 мільйонів тонн зерна Росія може експортувати 20 мільйонів тонн зерна Інвестиції в нерухомість за межами країни Інвестиції в нерухомість за межами країни Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Німеччина відмовляється від атомної енергетики Німеччина відмовляється від атомної енергетики Потенційні ринки для інвестування Потенційні ринки для інвестування I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Біржа пропонує значно більше можливостей втратити гроші, ніж їх заробити.

В.Швебель
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті