Інвестиції.орг

Kyiv, Oct 22 14:52 | London, Oct 22 12:52 | New York, Oct 22 08:52
Shanghai, Oct 22 20:52 | Tokyo, Oct 22 21:52 | Sydney, Oct 22 23:52

Корпоративно-фінансові угоди та плани зарубіжних компаній15 вересня 2010 в 13:54 - Уляна Роїк


Корпоративно-фінансові угоди та плани зарубіжних компаній

Такі корпоративно-фінансові угоди європейських, американських та азійських компаній було зафіксовано станом на середу, 15 вересня 2010 року.  


** Китай приділить пильну увагу до пропозиції провідної світової видобувної компанії BHP Billiton (BHP.AX) вартістю, $ 39 млрд, компанії Potash Corp (POT.TO), заявило Міністерство торгівлі країни.

** Фонд прямих інвестицій Providence Equity Partners усунули з $ 2 млрд. аукціону тайванського оператора кабельного телебачення Китаю China Network Systems Co.

** Французька компанія AXA SA (AXAF.PA) буде відновлювати операцію з продажу її підрозділів в Австралії і Новій Зеландії, AXA Pacific (AXA.AX), після того, як угода на $ 12 млрд. з National Australia Bank (NAB.AX ) (NAB) провалилася.

** Індійські компанії Reliance Power (RPOL.BO), Adani Power (ADAN.BO) і GMR ввійшли до списку 31 потенційних претендентів на активи вугільних шахт в Австралії, вартістю $ 1 млрд.

** Французьке Casino (CASP.PA) і великобританське Tesco (TSCO.L) ввійшли до числа бажаючих придбати магазини компанії Carrefour (CARR.PA) в Південно-Східній Азії, за люди, $ 1 млрд.

** Компанія Telekom Austria (TELA.VI), яка володіє Mobiltel, першим мобільним оператором в Болгарії, повідомила у середу, що купує кабельні оператори Megalan Network і Spectrum Net за 83 млн. євро ($ 108 млн.).

** MedAssets Inc (MDAS.O) придбає приватну фірму The Broadlane Group за $ 850 млн. готівкою, для розширення своєї мережі.

** Інвестиційна компанії Polar Capital (POLR.L) придбала фінансовий фонд HIM Capital Holdings.

Корпоративно-фінансові угоди та плани зарубіжних компаній


Новини Статті Аналітика
Обсяг угод, укладених на біржах України у І кварталі, зменшився на 2,4% Обсяг угод, укладених на біржах України у І кварталі, зменшився на 2,4% Економічна природа та об’єктивні передумови трансформації бізнесу Економічна природа та об’єктивні передумови трансформації бізнесу Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
"Смарт-холдинг" готується придбати підприємство "Укргазвидобуток" 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
Організатори IPO Яндекса викупили більш ніж п’ять мільйонів акцій Організатори IPO Яндекса викупили більш ніж п’ять мільйонів акцій Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
Держава витратила 800 мільйонів на імпортні ліки Держава витратила 800 мільйонів на імпортні ліки Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р.
"Укргазвидобування" витратить 1,3 мільярда на АЗС та нафтобази Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Чудеса – там, де в них вірять, і чим більше вірять, тим частіше вони трапляються.

Дені Дідро
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті