Інвестиції.орг

Kyiv, May 28 10:52 | London, May 28 08:52 | New York, May 28 04:52
Shanghai, May 28 16:52 | Tokyo, May 28 17:52 | Sydney, May 28 19:52

Заходи ФРС не змінили перспективи економічного зростання в розвинених країнах10 листопада 2010 в 10:23 - Христина


Заходи ФРС не змінили перспективи економічного зростання в розвинених країнах

Перспективи економічного зростання в розвинених країнах не змінилися з тих пір, як ФРС оголосила про початок другого раунду кількісного пом'якшення, тобто викуп облігацій на суму $600 мільярдів, вважають аналітики.  Опитування щодо економічних перспектив США, єврозони і Великобританії був проведений після того, як ФРС минулого тижня оголосила про те, що планує відновити програму кількісного пом‘якшення.

Члени керівництва американського Центробанку і самі, по всій видимості, не можуть зійтися в думках про необхідність нового етапу кількісного пом‘якшення: деякі члени Федерального комітету з відкритих ринків у голос обговорюють його, не кажучи вже про безліч представників з країн, що розвиваються, що обрушилися з критикою на американських регуляторів.

Тим не менш, економісти кажуть, що додатковий викуп облігацій Центробанком забезпечує страховку проти ризику скочування найбільшої економіки світу в рецесію і повинен підтримати зростання в іншому розвиненому світі, навіть при слабкому доларі.

"Ми поки думаємо, що в наступні пару кварталів темпи зростання, ймовірно, не досягнуть довгострокового тренда", - сказав Ян Хатціус з Goldman Sachs.

Деякі економісти стали трохи більш оптимістичними, взявши до уваги значний ріст числа робочих місць в США минулого місяця.

Аналітики, опитані Reuters, у середньому прогнозують, що економіка США розшириться на 2,0 відсотка в річному вирахуванні в поточному кварталі, потім зростання прискориться до 2,5 відсотка в другому кварталі наступного року і до 3,0 відсотка - до кінця наступного року. Всі ці прогнози не змінилися в порівнянні з жовтневим опитуванням.

Це скромні показники зростання абсолютно розходяться з ситуацією в азіатських економіках, таких як Індія і Китай, які, на думку економістів, зростуть більш, ніж на 8 відсотків у поточному році і майже на 9 відсотків - в майбутньому.
 

Заходи ФРС не змінили перспективи економічного зростання в розвинених країнах


Новини Статті Аналітика
У США зріс дохід від реклами в кінотеатрах У США зріс дохід від реклами в кінотеатрах Формування системи організаційного забезпечення інноваційного розвитку промислових підприємств Формування системи організаційного забезпечення інноваційного розвитку промислових підприємств Огляд вітчизняного фондового ринку за 10.05.2011 від ІГ Сократ Огляд вітчизняного фондового ринку за 10.05.2011 від ІГ Сократ
У Штатах почали розраховуватись золотом У Штатах почали розраховуватись золотом Інноваційно - інвестиційний потенціал лізингу в умовах кризи Інноваційно - інвестиційний потенціал лізингу в умовах кризи Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 30.03.2011. ВІдновлення зростання? Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 30.03.2011. ВІдновлення зростання?
Китай хоче виробити рекордну кількість сталі Китай хоче виробити рекордну кількість сталі Особливості інноваційного розвитку галузі тваринництва в Україні Особливості інноваційного розвитку галузі тваринництва в Україні Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 28.03.2011. Песимізм не проходить Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 28.03.2011. Песимізм не проходить
Перша партія модернізованих Ан-32 відбула до Індії Перша партія модернізованих Ан-32 відбула до Індії Лісова індустрія як складова системи сталого розвитку Лісова індустрія як складова системи сталого розвитку Огляд ринків Американського континенту за 24.03.2011. Прибутки компаній та допомога з безробіття. Огляд ринків Американського континенту за 24.03.2011. Прибутки компаній та допомога з безробіття.
Туркменістан має друге за величиною газове родовище у світі Туркменістан має друге за величиною газове родовище у світі Банківське кредитування в стратегії модернізації та інноваційного розвитку економіки України Банківське кредитування в стратегії модернізації та інноваційного розвитку економіки України Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 09.03.2011. Стримуване зростання Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 09.03.2011. Стримуване зростання

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Ти сам створюєш свій всесвіт у міру просування вперед.

Уїнстон Черчілль
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті