Інвестиції.орг

Kyiv, Jun 18 14:35 | London, Jun 18 12:35 | New York, Jun 18 08:35
Shanghai, Jun 18 20:35 | Tokyo, Jun 18 21:35 | Sydney, Jun 18 23:35

Вільні курси валют не вирішать усіх проблем

Вільні курси валют не вирішать усіх проблем
8 жовтня 2010 в 09:02 - Христина


Вільні курси валют не вирішать усіх проблем

Бразилія, Китай, Індія і Росія вважають нинішній рух на валютних ринках, що розвиваються, серйозною проблемою, яку не можна вирішити, просто дозволивши курсам вільно коливатися, заявив заступник міністра фінансів РФ Дмитро Панкін.  "Позиція БРІК така, що це не тільки і не стільки проблема курсів валют, - сказав Панкін журналістам після засідання заступників міністрів фінансів. - Валютні курси - вже результат більш глибоких процесів - схильності до економії, інвестування, інвестиційного клімату в країні, рівня попиту".

Він також сказав, що якщо відпустити у вільне плавання валюти БРІК, це не вирішить всі проблеми.

"Вільне коливання курсу - це не рецепт від усіх хвороб", - зазначив він.

Панкін додав, що країни БРІК вже запропонували максимально можливий компроміс щодо зміни квот у Міжнародному валютному фонді, однак компроміс з європейськими країнами навряд чи буде досягнутий під час самітів, які відбудуться на найближчих вихідних.

"Максимальний компроміс вже було досягнуто - це згоду на збільшення квот країн, що розвиваються на п’ять відсотків", - сказав він.

Країни, що розвиваються вимагають представництва у МВФ, відповідного їх економічному впливу в світі, але ця вимога зіткнулася з жорстким опором: європейці не хочуть втрачати місця у Виконавчій раді фонду, а США не бажають позбутися права вето.

Квота країни-члена МВФ визначає її кількість голосів. П’ять головних учасників фонду також мають право призначати директорів Виконавчої ради.

 

Вільні курси валют не вирішать усіх проблем


Новини Статті Аналітика
"Укравтопром" просить ввести квоти для іномарок НБУ лібералізує валютний ринок НБУ лібералізує валютний ринок Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 30.03.2011. ВІдновлення зростання? Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 30.03.2011. ВІдновлення зростання?
Росія з Україною можуть об’єднати авіаактиви Росія з Україною можуть об’єднати авіаактиви "ОАК-Антонов" можуть передати виробничі активи авіабудівних підприємств Росії та Україні Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 28.03.2011. Песимізм не проходить Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 28.03.2011. Песимізм не проходить
Євросоюз може відмовити Україні в кредиті через МВФ Євросоюз може відмовити Україні в кредиті через МВФ В Україні можуть ввести квоти на імпорт автомобілів В Україні можуть ввести квоти на імпорт автомобілів Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 09.03.2011. Стримуване зростання Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 09.03.2011. Стримуване зростання
Росія може експортувати 20 мільйонів тонн зерна Росія може експортувати 20 мільйонів тонн зерна Білоруські компанії мігрують в Росію і Україну Білоруські компанії мігрують в Росію і Україну Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 04.03.2011. Тиждень завершується оптимістично Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 04.03.2011. Тиждень завершується оптимістично
МВФ не має наміру припиняти допомогу Греції МВФ не має наміру припиняти допомогу Греції Фундаментальний аналіз та вплив зміни основних економічних показників на світову економіку та курси валют Фундаментальний аналіз та вплив зміни основних економічних показників на світову економіку та курси валют Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 03.03.2011. Ринки відіграються після вчорашнього падіння Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 03.03.2011. Ринки відіграються після вчорашнього падіння

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Найбагатша людина - це не та, котра більше всіх має, а та, котра менше всіх потребує.

Народна мудрість
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті