Інвестиції.орг

Kyiv, Mar 20 15:24 | London, Mar 20 13:24 | New York, Mar 20 09:24
Shanghai, Mar 20 21:24 | Tokyo, Mar 20 22:24 | Sydney, Mar 21 00:24

РФ обіцяє нафтовикам компенсувати податки14 вересня 2010 в 16:06 - Христина


РФ обіцяє нафтовикам компенсувати податки

Підвищення податків в російській нафтовій галузі, в якому нафтовики та урядовці вбачали загрозу видобутку та інвестицій, буде не таким болісним у світлі нового прогнозу курсу рубля, заспокоїв галузевий міністр.  

"Якщо ми раніше просто стверджували, що в умовах зміцнення курсу рубля підвищення ПВКК на нафту призведе до скорочення інвестицій і можливого зниження видобутку, то зараз однозначних запевнень немає. Треба рахувати", - сказав міністр енергетики Сергій Шматко.

РФ планує підвищити податок на видобуток корисних копалин для Газпрому з 2011 року, а для нафтовиків - з 2012 року. Переглянутий у серпні прогноз Мінекономрозвитку передбачає середньорічний курс рубля до долара в 2012 році на рівні 30,7 рубля в порівнянні з 28,4 рубля в колишньому варіанті і 30,8 рубля на торгах у вівторок.

Шматко сказав також, що видобуток нафти цього року перевищить 500 мільйонів тонн в порівнянні з 494,2 мільйона тонн у минулому році.

 

РФ обіцяє нафтовикам компенсувати податки


Новини Статті Аналітика
Європа істотно скоротила споживання російського газу Європа істотно скоротила споживання російського газу 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
Німеччина відмовляється від атомної енергетики Німеччина відмовляється від атомної енергетики Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
"Газпром" і Японія вкладуть 7 мільярдів в зріджений газ Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
"Газпром" каже, що ні про що з Україною не домовлявся Необхідність аудиту в особистому прибутковому оподаткуванні Необхідність аудиту в особистому прибутковому оподаткуванні УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р.
Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Літом я часто їжджу на рибалку. Мені особисто подобається полуниця і вершки, але я помітив, що по якійсь дивній причині риби надають перевагу черв’якам. Тому на рибалці, не думаючи про свої особисті бажання, я насаджую на гачок не полуницю з вершками, а черв’яка, і приманюю цим рибу. Чому б не привертати увагу людей до себе за допомогою такого ж хорошого підходу? Для чого говорити про те, чого хочемо ми? Це по-дитячому. Безглуздо... Тому на землі немає іншого способу впливу на людей, окрім, як говорити їм про те, чого хочуть вони показувати їм, як це краще зробити!

Дейл Карнегі
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті