Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 23 18:15 | London, Jul 23 16:15 | New York, Jul 23 12:15
Shanghai, Jul 24 00:15 | Tokyo, Jul 24 01:15 | Sydney, Jul 24 03:15

Прогноз МВФ щодо темпів росту світової економіки

Прогноз МВФ щодо темпів росту світової економіки
8 жовтня 2010 в 16:57 - Уляна Роїк


Прогноз МВФ щодо темпів росту світової економіки

За прогнозами експертів Міжнародного валютного фонду (МВФ), у світовій економіці відбудеться вповільнення темпів відновлення після кризи.  Очкіується, що зростання світового ВВП в 2010 році складе 4,8%, у той час як в наступному скоротиться до 4,2%.

Розвиток світової економіки будуть підтримувати швидкозростаючі азіатські країни на чолі з Китаєм, а США і держави єврозони продовжать залишатимуться на стадії повільного відновлення.

Пізньої весни і влітку цього року боргові проблеми Європи серйозно підірвали довіру інвесторів і бізнесу, тому темпи відновлення економік США і країн єврозони сповільнилися, пояснюються в доповіді причини перегляду прогнозу МВФ.

Тепер, за даними організації, замість 3,3%, як очікувалося в липні, за підсумками 2010 року американський ВВП виросте всього на 2,6%, в 2011 році зростання буде ще менше - 2,3%.

Подібний сценарій розвитку експерти МВФ малюють і для Європи. За їх даними, цього року економіка зони євро виросте на 1,7%, у той час як в наступному вже на 1,5%.

На думку МВФ, європейська влада повинна припинити антикризову підтримку своїх банків, у противному випадку, регіон ризикує пережити нові фінансові потрясіння і більш тривалий період слабкого зростання.

Додаткові труднощі можуть виникнути і через проблем Ірландії, економіку якої потрібно підтримувати, заявляють аналітики.

Свій прогноз щодо зростання економіки країн Азіатського регіону МВФ не змінив: зростання на 7,9% цього року і на 6,7% у наступному.

Тим не менш, для підтримки довгострокового і тривалого зростання економік регіону, Китай має зміцнити свою валюту, і тим самим збільшити споживання всередині країни, а також знизити свою залежність від експорту.

Однак, на думку організації, в Китаї зберігаються ризики зростання інфляції, а також проблеми на ринку нерухомості.
 

Прогноз МВФ щодо темпів росту світової економіки


Новини Статті Аналітика
Рада Асоціації Рада Асоціації "Фондове партнерство" звернулась до ДКЦПФР з проханням відновити обіг цінних паперів 12 емітентів Панама - один з найпривабливіших офшорних центрів світу Панама - один з найпривабливіших офшорних центрів світу Макроогляд, січень Макроогляд, січень
Євросоюз може відмовити Україні в кредиті через МВФ Євросоюз може відмовити Україні в кредиті через МВФ Роль первинних ланок з підготовки та використання кадрів підприємств Роль первинних ланок з підготовки та використання кадрів підприємств Підсумки понеділка від інтернет-брокера iTrader Підсумки понеділка від інтернет-брокера iTrader
МВФ не має наміру припиняти допомогу Греції МВФ не має наміру припиняти допомогу Греції Система науково - технічної інформації України існуючі виклики і нові можливості Система науково - технічної інформації України існуючі виклики і нові можливості ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Греція може не отримати наступного траншу фінансової допомоги від МВФ Греція може не отримати наступного траншу фінансової допомоги від МВФ Напрямки впровадження екологічних інновацій в промисловому комплексі регіону Напрямки впровадження екологічних інновацій в промисловому комплексі регіону Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Сербія хоче попросити у МВФ допомоги у 1 мільярд євро Сербія хоче попросити у МВФ допомоги у 1 мільярд євро Розвиток інноваційної інфраструктури: регіональний аспект Розвиток інноваційної інфраструктури: регіональний аспект I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Самий приголомшливий успіх частенько приходить прямо слідом за самим гірким розчаруванням.

Генрі Уорд Бічер
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті