Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 20 17:41 | London, Jul 20 15:41 | New York, Jul 20 11:41
Shanghai, Jul 20 23:41 | Tokyo, Jul 21 00:41 | Sydney, Jul 21 02:41

Огляд преси - The Wall Street Journal13 вересня 2010 в 12:24 - Уляна Роїк


Огляд преси - The Wall Street Journal

Наступні новини входять до ряду найпопулярніших в The Wall Street Journal в понеділок. Інвестиції.орг не підтверджує ці повідомлення і не несе  відповідальність за їхню правдивість.  * Через два роки після того, як компанія Lehman Brothers Holdings Inc (LEHMQ.PK) заявила про банкрутство, наслідки фінансової кризи, можна побачити майже на кожному ринку по всьому світу. Облігації, золото, ринки, що розвиваються виросли протягом останніх двох років, в той час як акції США залишаються в стані економічної депресії.

* Продовжується відновлення глобальної економіки, але ймовірно, що для багатьох розвинених країн світу, процес стимулювання економіки затягнеться.

* Світові регулятивні органи, ввели історичну реорганізацію системи правил світових банків - змушуючи фінансові установи збільшити захист від несподіваних збитків - впливаючи на все, від іпотечних кредитів, комерційних кредитів до кредитних карток.

* AOL Inc (AOL.N), робить все, щоб повернути на свій бік фортуну, і розробляє новий рекламний формат, який повинен залучити більший попит від великих брендів, і активізувати діяльність компанії.

* United Parcel Service Inc (UPS.N), гігант в галузі доставки розпочинає глобальну рекламну кампанію для розширення її логістичного бізнесу орієнтованого на малі та середні підприємства, які хочуть продавати свої товари в усьому світі.

* Швидкість, з якою падають ціни на житло протягом наступних декількох місяців може залежати не тільки від ставки іпотечних кредитів і бажання американців купляти житло, а від того, як банки вирішать діяти з величезною кількістю будинків, які вони забрали через невиплачений кредит.

* Представник найпопулярнішої партії республіканців, Джон Бонер, заявив у неділю, що він підтримав би законопроект, за зниження податків лише для середнього класу, якщо це єдиний варіант. Таку пропозицію демократів у Білому домі зустріли зі скептицизмом.

* Телекомунікаційна компанія Paetec Holding Corp (PAET.O) погодилася придбати конкурента Cavalier Telephone LLC за $ 460 млн. готівкою, з метою розвинути мережу свого волоконно-оптичного бізнесу.

* Компанія Hewlett-Packard Co вже близька до укладення угоди по купівлю компанії ArcSight Inc, яка спеціалізується на комп’ютерній безпеці, приблизно за $ 1,5 млрд.

* Hertz Global Holdings Inc (HTZ.N) в неділю збільшив свою пропозицію за Dollar Thrifty Automotive Group Inc (DTG.N) до $ 50 за акцію, або близько $ 1,56 млрд., перевищивши пропозицію від Avis Budget Group Inc (CAR.N).

Огляд преси  - The Wall Street Journal


Новини Статті Аналітика
Банки можуть збільшити обсяги споживчого кредитування Банки можуть збільшити обсяги споживчого кредитування 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Обзор фондового рынка 13.07.2011_Market review Обзор фондового рынка 13.07.2011_Market review
Ціни на пальне в Україні зупинили ріст Ціни на пальне в Україні зупинили ріст Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Обзор фондового рынка 11.07.2011_PreMarket Обзор фондового рынка 11.07.2011_PreMarket
Уряд Білорусі повернув державне регулювання цін на ряд продуктів Уряд Білорусі повернув державне регулювання цін на ряд продуктів Панама - один з найпривабливіших офшорних центрів світу Панама - один з найпривабливіших офшорних центрів світу Огляд ринку банківських депозитів в Україні в лютому Огляд ринку банківських депозитів в Україні в лютому
Залишок коштів на коррахунках банків України на 31 травня збільшився на 182 млн грн. Залишок коштів на коррахунках банків України на 31 травня збільшився на 182 млн грн. Економічна думка щодо розвитку підприємництва: історичний аспект Економічна думка щодо розвитку підприємництва: історичний аспект Огляд ринку банківських депозитів в Україні в січні Огляд ринку банківських депозитів в Україні в січні
Ціни на пальне в Україні зупинили ріст Ціни на пальне в Україні зупинили ріст Роль інформаційно - комунікаційних технологій в діяльності промислово - фінансових груп Роль інформаційно - комунікаційних технологій в діяльності промислово - фінансових груп Огляд європейських ринків за 21.01.2011. Підсумки тижня Огляд європейських ринків за 21.01.2011. Підсумки тижня

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Чим би ти не володів, ти або використовуєш це, або втрачаєш!

Генрі Форд
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті