Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 18 06:05 | London, Jul 18 04:05 | New York, Jul 18 00:05
Shanghai, Jul 18 12:05 | Tokyo, Jul 18 13:05 | Sydney, Jul 18 15:05

МВФ знизив прогноз зростання світової економіки до 3-4 відсотків



4 листопада 2010 в 13:20 - Христина


МВФ знизив прогноз зростання світової економіки до 3-4 відсотків

Міжнародний валютний фонд знизив свій прогноз зростання світової економіки в поточному і наступному році до 3-4 відсотків. Про це заявив головний економіст фонду Олів'є Бланшар. Раніше фонд чекав зростання на 4,8 відсотка в 2010 році і 4,2 відсотка в 2011-му.  



Бланшар додав, що темпи зростання ВВП у різних економіках будуть сильно відрізнятися. У країнах, що розвиваються слід очікувати підйому на 6-8 відсотків або навіть більше, тоді як у розвинених - тільки на 1-2 відсотки.

Головний економіст МВФ також похвалив рішення Федеральної резервної системи США влити в економіку країни додаткові 600 мільярдів доларів за допомогою скупки держоблігацій. При цьому він зауважив, що наслідки таких дій можуть бути негативними для економіки Європи, а також країн, що розвиваються, стикаються з проблемою припливу "гарячих" грошей.

У липні 2010 року МВФ переглянув прогноз зростання світової економіки в бік збільшення. Однак з тих пір в найбільших країнах світу була відзначена тенденція до серйозного уповільнення зростання ВВП. Крім того, в США і деяких країнах єврозони існує ймовірність повторної рецесії.

Нагадаємо, в 2009 році світовий ВВП вперше з часів Другої Світової війни показав негативну динаміку, знизившись на 0,7 відсотка.
 

МВФ знизив прогноз зростання світової економіки до 3-4 відсотків


Новини Статті Аналітика
У США зріс дохід від реклами в кінотеатрах У США зріс дохід від реклами в кінотеатрах Заводський сектор науки, як складова підвищення конкурентоспроможності інноваційної структури Заводський сектор науки, як складова підвищення конкурентоспроможності інноваційної структури Обзор фондового рынка 15.07.2011_Market review Обзор фондового рынка 15.07.2011_Market review
Євросоюз може відмовити Україні в кредиті через МВФ Євросоюз може відмовити Україні в кредиті через МВФ Інтелектуальний капітал, як наукові інновації Інтелектуальний капітал, як наукові інновації Обзор фондового рынка 13.07.2011_Market review Обзор фондового рынка 13.07.2011_Market review
У Штатах почали розраховуватись золотом У Штатах почали розраховуватись золотом Глобальна конкренція в потенціалі реалізації стратегій інноваційної інтеорації Глобальна конкренція в потенціалі реалізації стратегій інноваційної інтеорації Обзор фондового рынка 08.06.2011_PreMarket Обзор фондового рынка 08.06.2011_PreMarket
МВФ не має наміру припиняти допомогу Греції МВФ не має наміру припиняти допомогу Греції Державно - приватне партнерство в Україні Державно - приватне партнерство в Україні Огляд вітчизняного фондового ринку за 10.05.2011 від ІГ Сократ Огляд вітчизняного фондового ринку за 10.05.2011 від ІГ Сократ
Греція може не отримати наступного траншу фінансової допомоги від МВФ Греція може не отримати наступного траншу фінансової допомоги від МВФ Зарубіжний досвід активізації інноваційної діяльності на підприємствах Зарубіжний досвід активізації інноваційної діяльності на підприємствах Огляд ринків Американського континенту за 24.03.2011. Прибутки компаній та допомога з безробіття. Огляд ринків Американського континенту за 24.03.2011. Прибутки компаній та допомога з безробіття.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Соромно бути багатим, коли країна не має шляху. Соромно бути бідним, коли країна стала на свій шлях!

Конфуцій
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті