Інвестиції.орг

Kyiv, Mar 19 16:08 | London, Mar 19 14:08 | New York, Mar 19 10:08
Shanghai, Mar 19 22:08 | Tokyo, Mar 19 23:08 | Sydney, Mar 20 01:08

МВФ закликав стимулювати ринок праці14 вересня 2010 в 11:19 - Христина


МВФ закликав стимулювати ринок праці

Багатим країнам потрібно стимулювати інвестиції та зайнятість, щоб виправити плачевну ситуацію на ринку праці, яка таїть загрозу для цілих соціальних шарів, заявило керівництво Світового валютного фонду (МВФ) в понеділок.  

На конференції, організованій МВФ та Міжнародною організацією праці, прем’єр-міністр Іспанії Хосе Луїс Сапатеро сказав, що високий рівень безробіття може спровокувати "кризу довіри" в Європі.

МВФ вважає, що кількість людей, які довго не можуть знайти роботу, постійно зростає в усьому світі, що сприяє ослабленню соціальних зв’язків, підвищує загрозу масових заворушень та підриває демократію.

"Ринок праці в поганому стані", - сказав глава Міжнародного валютного фонду Домінік Стросс-Кан.

"Ми повинні визнати, що криза не закінчиться, поки рівень безробіття не знизиться істотно", - сказав він, назвавши економічний розвиток і зайнятість "найважливішими проблемами".

Згідно з даними Міжнародної організації праці, 30 мільйонів чоловік втратили роботу з 2007 року. Три чверті припадає на розвинені країни. Ще 23 мільйони людей залишилися б без роботи, якщо б не стимулюючі заходи.

Керівництво МВФ говорить, що нові фінансові стимули стоять додаткової боргового навантаження, якщо вони допоможуть скоротити безробіття в довгостроковій перспективі. Низька зайнятість все одно обійдеться суспільству дорожче, так як люди втрачають надію, витрачають заощадження або йдуть з ринку праці.

 

МВФ закликав стимулювати ринок праці


Новини Статті Аналітика
Через неякісні будинки Україна витрачає у 2,5 рази більше тепла, ніж Європа Через неякісні будинки Україна витрачає у 2,5 рази більше тепла, ніж Європа 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
Євросоюз може відмовити Україні в кредиті через МВФ Євросоюз може відмовити Україні в кредиті через МВФ Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
Рівень безробіття в зоні євро в квітні не змінився і склав 9,9% Рівень безробіття в зоні євро в квітні не змінився і склав 9,9% Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
У Німеччині рівень безробіття в травні 2011 р. склав 7% У Німеччині рівень безробіття в травні 2011 р. склав 7% Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Огляд європейських ринків за 29.03.2011. Різноспрямована динаміка Огляд європейських ринків за 29.03.2011. Різноспрямована динаміка
МВФ не має наміру припиняти допомогу Греції МВФ не має наміру припиняти допомогу Греції Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Успіх спочатку вимагає десять часткою зусиль, щоб отримати одну частку результату. Після того, як Ви впораєтеся з цим - станете постійно отримує десять часткою результату при одній частці зусиль.

Чарльз Гивенс
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті