Інвестиції.орг

Kyiv, May 25 07:30 | London, May 25 05:30 | New York, May 25 01:30
Shanghai, May 25 13:30 | Tokyo, May 25 14:30 | Sydney, May 25 16:30

Міністр фінансів Німеччини звинуватив Баррозу в посиленні кризи єврозони

Міністр фінансів Німеччини звинуватив Баррозу в посиленні кризи єврозони
17 січня 2011 в 17:48 - Христина


Міністр фінансів Німеччини звинуватив Баррозу в посиленні кризи єврозони

Президент Єврокомісії Жозе-Мануель Баррозу своїми закликами до збільшення антикризового фонду для країн ЄС (European Financial Stability Facility, EFSF) сприяє ускладненню кризи в єврозоні. Таку заяву зробив міністр фінансів Німеччини Вольфганг Шойбле.За словами Шойбле, окремі пропозиції по виходу з боргової кризи ускладнюють ситуацію в єврозоні, а допомогти Європі може тільки комплекс заходів. Як підкреслив міністр, у короткостроковій перспективі обговорювати збільшення обсягу EFSF "немає ніякої необхідності".

Антикризовий фонд для країн Європи був організований в 2010 році владою Євросоюзу та Міжнародним валютним фондом (МВФ) для порятунку Греції, яка опинилася на межі дефолту. Обсяг коштів EFSF становить 750 мільярдів євро. При цьому Німеччина є найбільшим вкладником фонду.
 

Міністр фінансів Німеччини звинуватив Баррозу в посиленні кризи єврозони


Новини Статті Аналітика
Євросоюз може відмовити Україні в кредиті через МВФ Євросоюз може відмовити Україні в кредиті через МВФ Формування безпечного інноваційного розвитку та забезпечення інноваційної безпеки реону Формування безпечного інноваційного розвитку та забезпечення інноваційної безпеки реону Огляд ринків Американського континенту за 24.03.2011. Прибутки компаній та допомога з безробіття. Огляд ринків Американського континенту за 24.03.2011. Прибутки компаній та допомога з безробіття.
Німеччина готова надати Греції додаткову фінансову допомогу Німеччина готова надати Греції додаткову фінансову допомогу Маркетинговий підхід до дифузії інновацій у промисловості Маркетинговий підхід до дифузії інновацій у промисловості Огляд ринків Американського континенту за 23.03.2011. «Чорне» та звичайне золото. Огляд ринків Американського континенту за 23.03.2011. «Чорне» та звичайне золото.
Рівень безробіття в зоні євро в квітні не змінився і склав 9,9% Рівень безробіття в зоні євро в квітні не змінився і склав 9,9% Державно - приватне партнерство в Україні Державно - приватне партнерство в Україні Огляд європейських ринків за 23.03.2011. Дорогоцінні метали все вирішують. Огляд європейських ринків за 23.03.2011. Дорогоцінні метали все вирішують.
У Німеччині рівень безробіття в травні 2011 р. склав 7% У Німеччині рівень безробіття в травні 2011 р. склав 7% Єврорегіональний вектор транскордонного розвитку підприємства Єврорегіональний вектор транскордонного розвитку підприємства Огляд ринків Американського континенту за 22.03.2011. Привиди повертаються. Огляд ринків Американського континенту за 22.03.2011. Привиди повертаються.
МВФ не має наміру припиняти допомогу Греції МВФ не має наміру припиняти допомогу Греції Комерціалізація інновацій та науково-технічних розробок з використанням потенціалу регіональної інноваційної інфраструктури Комерціалізація інновацій та науково-технічних розробок з використанням потенціалу регіональної інноваційної інфраструктури Огляд європейських ринків за 22.03.2011. Боргова криза не зникає. Огляд європейських ринків за 22.03.2011. Боргова криза не зникає.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

У мене невибагливий смак. Мені досить найкращого!

О. Уальд
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті