Інвестиції.орг

Kyiv, Apr 01 07:46 | London, Apr 01 05:46 | New York, Apr 01 01:46
Shanghai, Apr 01 13:46 | Tokyo, Apr 01 14:46 | Sydney, Apr 01 16:46

Китай запропонував допомогу ЄС в боротьбі з борговими кризою22 грудня 2010 в 16:20 - Христина


Китай запропонував допомогу ЄС в боротьбі з борговими кризою

Китай пообіцяв, що зробить "організовані дії" для допомоги Європі у боротьбі з борговими кризою. Про це 22 грудня пише газета The Financial Times. Китай, зокрема, буде продовжувати скуповувати облігації тих країн, які найбільше постраждали від кризи.За даними джерела видання, допомогу Європі пообіцяв віце-прем'єр Китаю Ван Цішань (Wang Qishan), в обов'язки якого входить нагляд за економікою.

Європейський Союз - головний ринок збуту китайських товарів, тому місцевий уряд зацікавлений у підтримці Європи. Товарообіг між ЄС і Китаєм в перші 11 місяців 2010 року склав 434 млрд. доларів, що на 30 відсотків більше, ніж за той же період роком раніше.

Іншою причиною допомоги Китаю може виявитися те, що ця країна володіє найбільшими золотовалютними запасами в світі, які необхідно розміщувати в будь-яких цінних паперах. Прибутковість з ризикових облігацій європейських країн вища, ніж прибутковість по облігаціях більш стабільних держав, тому від інвестицій Китай може отримати додатковий дохід.

У Європі вже заявили, що цінують підтримку як Китаю, так і інших міжнародних партнерів.

У 2010 році відразу кілька європейських країн зіткнулися з борговою кризою. Зокрема, труднощі з обслуговуванням боргу виникли у Греції, яка змушена була взяти багатомільярдний кредит у ЄС і МВФ. Крім того, великий обсяг боргу накопичився в Іспанії та Португалії. Щоб підтримати ці країни, Європейський ЦБ регулярно купує на ринку місцеві державні облігації.
 

Китай запропонував допомогу ЄС в боротьбі з борговими кризою


Новини Статті Аналітика
Рада Асоціації Рада Асоціації "Фондове партнерство" звернулась до ДКЦПФР з проханням відновити обіг цінних паперів 12 емітентів Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 30.03.2011. ВІдновлення зростання? Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 30.03.2011. ВІдновлення зростання?
Рівень безробіття в зоні євро в квітні не змінився і склав 9,9% Рівень безробіття в зоні євро в квітні не змінився і склав 9,9% Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 28.03.2011. Песимізм не проходить Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 28.03.2011. Песимізм не проходить
Китай хоче виробити рекордну кількість сталі Китай хоче виробити рекордну кількість сталі Деякі поради інвестору Деякі поради інвестору Огляд ринків Американського континенту за 24.03.2011. Прибутки компаній та допомога з безробіття. Огляд ринків Американського континенту за 24.03.2011. Прибутки компаній та допомога з безробіття.
ДКЦПФР заборонила на 12 місяцівторгувати цінними паперами 12 підприємств групи ДКЦПФР заборонила на 12 місяцівторгувати цінними паперами 12 підприємств групи "Донецьксталь" Окремі аспекти правового статусу компанії з управління активами інституту спільного інвестування Окремі аспекти правового статусу компанії з управління активами інституту спільного інвестування Огляд ринків Американського континенту за 23.03.2011. «Чорне» та звичайне золото. Огляд ринків Американського континенту за 23.03.2011. «Чорне» та звичайне золото.
Туркменістан має друге за величиною газове родовище у світі Туркменістан має друге за величиною газове родовище у світі Стратегії інвестування: сутність і умови реалізації Стратегії інвестування: сутність і умови реалізації Огляд європейських ринків за 23.03.2011. Дорогоцінні метали все вирішують. Огляд європейських ринків за 23.03.2011. Дорогоцінні метали все вирішують.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Той справжній друг, хто приховує наші недоліки від погляду інших людей і відкриває їх нашому власному погляду.

У. Секкер
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті