Інвестиції.орг

Kyiv, May 23 02:38 | London, May 23 00:38 | New York, May 22 20:38
Shanghai, May 23 08:38 | Tokyo, May 23 09:38 | Sydney, May 23 11:38

Китай посилить кредитно-грошову політику3 грудня 2010 в 12:50 - Христина


Китай посилить кредитно-грошову політику

Китай перейде до більш консервативної монетарній політиці із м'якого курсу, вирішили лідери Комуністичної партії в п'ятницю, що може відкрити шлях до підвищення процентних ставок і більш жорсткому керуванню кредитуванням.У той же час підтримка керівництвом партії активної монетарної політики свідчить про бажання Китаю продовжити нарощувати інвестиційні витрати разом із заходами інфляційного стримування.

Зміна курсу кредитно-грошової політики обговорювалася радниками центробанку протягом декількох тижнів, однак схвалення від політбюро може означати дійсну зміну політики.

"Це означає, що тепер можуть використовуватися абсолютно всі інструменти для контролю за ліквідністю та інфляцією", - сказав Кен Пенг, економіст з Citigroup в Пекіні.

"У минулому ми фокусувалися на адміністративних заходах. Тепер ми можемо побачити коригування цін за допомогою зміни процентних ставок", - додав він, сказавши, що очікує п‘яти підвищень ставок до кінця наступного року.

Китай підвищував ставки тільки один раз у цьому році, так як зараз проводиться курс повернення до "нормального" монетарної політики з ультрам‘якого курсу, встановленого КНР для боротьби зі світовою фінансовою кризою.

"Зараз Китаю зовсім не потрібно хвилюватися про загальний рівень попиту", - сказав Донг Ксінь Ан, головний економіст з Industrial Securities в Пекіні.

"Навпаки, головним пріоритетом є стримування інфляції та відхід від перегріву економіки. Чим раніше Китай почне приймати заходи в цьому напрямку, тим краще", - додав він.
 

Китай посилить кредитно-грошову політику


Новини Статті Аналітика
Ціни на харчі до 2030 року зростуть удвічі Ціни на харчі до 2030 року зростуть удвічі Деякі поради інвестору Деякі поради інвестору Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 15.04.2011. Китай публікує дані про високі темпи інфляції Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 15.04.2011. Китай публікує дані про високі темпи інфляції
Китай хоче виробити рекордну кількість сталі Китай хоче виробити рекордну кількість сталі Інновації як основа конкурентоспроможності підприємства Інновації як основа конкурентоспроможності підприємства Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 30.03.2011. ВІдновлення зростання? Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 30.03.2011. ВІдновлення зростання?
Мінекономіки Білорусі чекає розгону інфляції до 33-39% Мінекономіки Білорусі чекає розгону інфляції до 33-39% Інноваційна діяльність підприємства як чинник формування його ринкової вартості Інноваційна діяльність підприємства як чинник формування його ринкової вартості Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 28.03.2011. Песимізм не проходить Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 28.03.2011. Песимізм не проходить
Туркменістан має друге за величиною газове родовище у світі Туркменістан має друге за величиною газове родовище у світі Управління інвестиційними ризиками підприємства Управління інвестиційними ризиками підприємства Огляд ринків Американського континенту за 22.03.2011. Привиди повертаються. Огляд ринків Американського континенту за 22.03.2011. Привиди повертаються.
Китайські підприємці в I кв. 2011 р. придбали майже 91 тонну золота Китайські підприємці в I кв. 2011 р. придбали майже 91 тонну золота Банківське кредитування в стратегії модернізації та інноваційного розвитку економіки України Банківське кредитування в стратегії модернізації та інноваційного розвитку економіки України Огляд європейських ринків за 22.03.2011. Боргова криза не зникає. Огляд європейських ринків за 22.03.2011. Боргова криза не зникає.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Якщо хочеш збудувати корабель, то навчи своїх людей тужити по безкінечним морським просторам.

Антуан де Сент-Екзюпері
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті