Інвестиції.орг

Kyiv, Mar 17 18:11 | London, Mar 17 16:11 | New York, Mar 17 12:11
Shanghai, Mar 18 00:11 | Tokyo, Mar 18 01:11 | Sydney, Mar 18 03:11

Китай допоможе Європі побороти боргову кризу

Китай допоможе Європі побороти боргову кризу
6 січня 2011 в 17:04 - Христина


Китай допоможе Європі побороти боргову кризу

Китайський віце-прем'єр Лі Кецян пообіцяв Європі надати допомогу у боротьбі з борговими кризою.

Про це повідомляє AFP. Він додав, що КНР готова викупити облігації Іспанії, яка зараз опинилася в складному становищі через зростання ставок по боргах, а також підписати з європейцями багатомільярдні контракти.

Лі також заявив в інтерв'ю Suddeutsche Zeitung, що допомога Китаю може бути надана відразу декільком країнам, що стикаються зараз із боргової проблемою. Разом з тим, він висловив упевненість, що Іспанія і ЄС у цілому зможуть подолати поточні економічні і фіскальні труднощі.

Іспанії в 2011 році потрібно буде продати свої облігації на 290 мільярдів євро. Однак зростаючі ставки роблять обслуговування такого обсягу нового боргу вкрай невигідним.

Раніше ЄС і МВФ в схожих ситуаціях прийшли на допомогу Ірландії та Греції. Однак у силу розмірів іспанської економіки зусиль міжнародних інститутів може виявитися недостатньо.

Свою заяву Лі зробив напередодні візиту до трьох країн - Іспанію, Великобританію і Німеччину. Очікується, що там він обговорить підписання комерційних договорів. Лі називають одним з головних претендентів на те, щоб змінити Вень Цзябао на посаді прем'єр-міністра.
 

Китай допоможе Європі побороти боргову кризу


Новини Статті Аналітика
Через неякісні будинки Україна витрачає у 2,5 рази більше тепла, ніж Європа Через неякісні будинки Україна витрачає у 2,5 рази більше тепла, ніж Європа Формування безпечного інноваційного розвитку та забезпечення інноваційної безпеки реону Формування безпечного інноваційного розвитку та забезпечення інноваційної безпеки реону Огляд вітчизняного фондового ринку за 10.05.2011 від ІГ Сократ Огляд вітчизняного фондового ринку за 10.05.2011 від ІГ Сократ
Fitch Ratings вважає, що Греції може знадобитися 100 млрд євро додаткової фінансової допомоги Fitch Ratings вважає, що Греції може знадобитися 100 млрд євро додаткової фінансової допомоги Маркетинговий підхід до дифузії інновацій у промисловості Маркетинговий підхід до дифузії інновацій у промисловості Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 30.03.2011. ВІдновлення зростання? Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 30.03.2011. ВІдновлення зростання?
Євросоюз може відмовити Україні в кредиті через МВФ Євросоюз може відмовити Україні в кредиті через МВФ Державно - приватне партнерство в Україні Державно - приватне партнерство в Україні Огляд європейських ринків за 29.03.2011. Різноспрямована динаміка Огляд європейських ринків за 29.03.2011. Різноспрямована динаміка
Німеччина готова надати Греції додаткову фінансову допомогу Німеччина готова надати Греції додаткову фінансову допомогу Єврорегіональний вектор транскордонного розвитку підприємства Єврорегіональний вектор транскордонного розвитку підприємства Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 28.03.2011. Песимізм не проходить Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 28.03.2011. Песимізм не проходить
Рівень безробіття в зоні євро в квітні не змінився і склав 9,9% Рівень безробіття в зоні євро в квітні не змінився і склав 9,9% Комерціалізація інновацій та науково-технічних розробок з використанням потенціалу регіональної інноваційної інфраструктури Комерціалізація інновацій та науково-технічних розробок з використанням потенціалу регіональної інноваційної інфраструктури Огляд ринків Американського континенту за 24.03.2011. Прибутки компаній та допомога з безробіття. Огляд ринків Американського континенту за 24.03.2011. Прибутки компаній та допомога з безробіття.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Дорога до успіху - це завжди дорога в гору і щоб піднятися в неї, потрібно докласти зусилля.

Віллі Дейвіс
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті