Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 21 16:42 | London, Jul 21 14:42 | New York, Jul 21 10:42
Shanghai, Jul 21 22:42 | Tokyo, Jul 21 23:42 | Sydney, Jul 22 01:42

Кількісне пом’якшення у США стримає зростання прибутковості, але не допоможе економіці18 жовтня 2010 в 12:36 - Христина


Кількісне пом’якшення у США стримає зростання прибутковості, але не допоможе економіці

Кількісне пом’якшення монетарної політики Федеральної резервної системи (ФРС), включаючи збільшення обсягів купівлі держоблігацій, допоможе утримати прибутковість американських активів на низькому рівні до кінця 2010 року, однак навряд чи підтримає економіку.  Так вважають економісти і аналітики, опитані The Wall Street Journal. Десять з 14 респондентів вважають, що в разі розширення програм викупу держпаперів прибутковість 10-літніх US Treasuries не перевищить 2,5% до кінця року. Всі учасники опитування є представниками первинних дилерів, тобто фінансових установ, які ведуть операції безпосередньо з ЦП.

Більшість опитаних вважають, що прибутковість 10-літніх держпаперів США знизиться до 2% до кінця року, а для облігацій з терміном обігу 2 роки - до 0,25%. Керівники ФРС на даний момент не задоволені ні рівнем безробіття, ні інфляцією, про що вони неодноразово згадували у своїх виступах, тому ринки очікують нових заходів підтримки економіки з боку ЦБ. Аналітики сходяться на тому, що ФРС оголосить про збільшення обсягів викупу держоблігацій на листопадовому засіданні. При цьому оцінки суми такої програми коливаються від $500 млрд до $1,2 трлн.

Первинні дилери не чекають підвищення процентної ставки ФРС в осяжному майбутньому, більшість вважають, що вартість кредитів ЦБ залишиться в поточному діапазоні від 0% до 0,25% протягом наступних двох років.

 

Кількісне пом’якшення у США стримає зростання прибутковості, але не допоможе економіці


Новини Статті Аналітика
У США зріс дохід від реклами в кінотеатрах У США зріс дохід від реклами в кінотеатрах Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Огляд вітчизняного фондового ринку за 10.05.2011 від ІГ Сократ Огляд вітчизняного фондового ринку за 10.05.2011 від ІГ Сократ
Рівень безробіття в зоні євро в квітні не змінився і склав 9,9% Рівень безробіття в зоні євро в квітні не змінився і склав 9,9% Деякі поради інвестору Деякі поради інвестору Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 15.04.2011. Китай публікує дані про високі темпи інфляції Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 15.04.2011. Китай публікує дані про високі темпи інфляції
У Німеччині рівень безробіття в травні 2011 р. склав 7% У Німеччині рівень безробіття в травні 2011 р. склав 7% Окремі аспекти правового статусу компанії з управління активами інституту спільного інвестування Окремі аспекти правового статусу компанії з управління активами інституту спільного інвестування Огляд ринків Американського континенту за 22.03.2011. Привиди повертаються. Огляд ринків Американського континенту за 22.03.2011. Привиди повертаються.
Ціни на харчі до 2030 року зростуть удвічі Ціни на харчі до 2030 року зростуть удвічі Стратегії інвестування: сутність і умови реалізації Стратегії інвестування: сутність і умови реалізації Огляд європейських ринків за 22.03.2011. Боргова криза не зникає. Огляд європейських ринків за 22.03.2011. Боргова криза не зникає.
У Штатах почали розраховуватись золотом У Штатах почали розраховуватись золотом Інвестиційне забезпечення реалізації програми інноваційних заходів на підприємстві Інвестиційне забезпечення реалізації програми інноваційних заходів на підприємстві Огляд ринку банківських депозитів в Україні в лютому Огляд ринку банківських депозитів в Україні в лютому

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Перше, що потрібно зробити, щоб домогтися успіху - полюбити те, чим Ви займаєтеся.

Сестра Мері Лауретта
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті