Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 22 00:21 | London, Jul 21 22:21 | New York, Jul 21 18:21
Shanghai, Jul 22 06:21 | Tokyo, Jul 22 07:21 | Sydney, Jul 22 09:21

Іспанія оголосила про новий пакет антикризових заходів

Іспанія оголосила про новий пакет антикризових заходів
3 грудня 2010 в 17:20 - Христина


Іспанія оголосила про новий пакет антикризових заходів

Прем'єр-міністр Іспанії Хосе Луїс Родрігес Сапатеро оголосив про новий пакет антикризових заходів, що включають часткову приватизацію аеропортів і зниження податків для малого і середнього бізнесу."У цю п‘ятницю уряд прийме новий пакет заходів, що сприяють інвестиціям в економіку, створення робочих місць і розвитку малого та середнього бізнесу, зокрема будуть знижені податки для малих і середніх підприємств", - оголосив прем‘єр.

За словами Сапатеро, цими заходами зможуть скористатися понад 40 тисяч малих і середніх підприємств та приватних підприємців.

Серед заходів, які уряд повинен прийняти на п‘ятничному засіданні, часткова - до 30% - приватизація державного Товариства лотерей і ставок і до 49% - державного Управління іспанськими аеропортами та повітряним транспортом (Aena).

Ще один захід безпосередньо торкнеться тих, хто найбільше постраждав від економічної кризи в Іспанії - безробітних. Уряд прийняв рішення скасувати виплату додаткової допомоги з безробіття в розмірі 426 євро тим, хто за існуючими нормативами вже не має права на допомогу.

Згідно з підрахунками уряду, скасування видачі допомоги з березня 2011 року дозволить скарбниці економити на місяць 293 млн. євро.

 

Іспанія оголосила про новий пакет антикризових заходів


Новини Статті Аналітика
Рівень безробіття в зоні євро в квітні не змінився і склав 9,9% Рівень безробіття в зоні євро в квітні не змінився і склав 9,9% 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
У Німеччині рівень безробіття в травні 2011 р. склав 7% У Німеччині рівень безробіття в травні 2011 р. склав 7% Сучасні аспекти планування у сфері інноваційної діяльності підприємств Сучасні аспекти планування у сфері інноваційної діяльності підприємств Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
"Газпром" і Японія вкладуть 7 мільярдів в зріджений газ Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р.
Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Необхідність аудиту в особистому прибутковому оподаткуванні Необхідність аудиту в особистому прибутковому оподаткуванні УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Перше, що потрібно зробити, щоб домогтися успіху - полюбити те, чим Ви займаєтеся.

Сестра Мері Лауретта
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті