Інвестиції.орг

Kyiv, Mar 20 11:35 | London, Mar 20 09:35 | New York, Mar 20 05:35
Shanghai, Mar 20 17:35 | Tokyo, Mar 20 18:35 | Sydney, Mar 20 20:35

Іспанія оголосила про новий пакет антикризових заходів

Іспанія оголосила про новий пакет антикризових заходів
3 грудня 2010 в 17:20 - Христина


Іспанія оголосила про новий пакет антикризових заходів

Прем'єр-міністр Іспанії Хосе Луїс Родрігес Сапатеро оголосив про новий пакет антикризових заходів, що включають часткову приватизацію аеропортів і зниження податків для малого і середнього бізнесу.

"У цю п‘ятницю уряд прийме новий пакет заходів, що сприяють інвестиціям в економіку, створення робочих місць і розвитку малого та середнього бізнесу, зокрема будуть знижені податки для малих і середніх підприємств", - оголосив прем‘єр.

За словами Сапатеро, цими заходами зможуть скористатися понад 40 тисяч малих і середніх підприємств та приватних підприємців.

Серед заходів, які уряд повинен прийняти на п‘ятничному засіданні, часткова - до 30% - приватизація державного Товариства лотерей і ставок і до 49% - державного Управління іспанськими аеропортами та повітряним транспортом (Aena).

Ще один захід безпосередньо торкнеться тих, хто найбільше постраждав від економічної кризи в Іспанії - безробітних. Уряд прийняв рішення скасувати виплату додаткової допомоги з безробіття в розмірі 426 євро тим, хто за існуючими нормативами вже не має права на допомогу.

Згідно з підрахунками уряду, скасування видачі допомоги з березня 2011 року дозволить скарбниці економити на місяць 293 млн. євро.

 

Іспанія оголосила про новий пакет антикризових заходів


Новини Статті Аналітика
Рівень безробіття в зоні євро в квітні не змінився і склав 9,9% Рівень безробіття в зоні євро в квітні не змінився і склав 9,9% 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
У Німеччині рівень безробіття в травні 2011 р. склав 7% У Німеччині рівень безробіття в травні 2011 р. склав 7% Сучасні аспекти планування у сфері інноваційної діяльності підприємств Сучасні аспекти планування у сфері інноваційної діяльності підприємств Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
"Газпром" і Японія вкладуть 7 мільярдів в зріджений газ Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р.
Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Необхідність аудиту в особистому прибутковому оподаткуванні Необхідність аудиту в особистому прибутковому оподаткуванні УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Успіх спочатку вимагає десять часткою зусиль, щоб отримати одну частку результату. Після того, як Ви впораєтеся з цим - станете постійно отримує десять часткою результату при одній частці зусиль.

Чарльз Гивенс
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті