Інвестиції.орг

Kyiv, Aug 23 16:57 | London, Aug 23 14:57 | New York, Aug 23 10:57
Shanghai, Aug 23 22:57 | Tokyo, Aug 23 23:57 | Sydney, Aug 24 01:57

Іспанія хоче інвестувати від 3 млрд. до 30 млрд. євро в банки

Іспанія хоче інвестувати від 3 млрд. до 30 млрд. євро в банки
20 січня 2011 в 17:59 - Христина


Іспанія хоче інвестувати від 3 млрд. до 30 млрд. євро в банки

Уряд Іспанії має намір влити 3 млрд. євро в ощадні банки країни з можливим збільшенням суми до 30 млрд. євро, пише газета The Wall Street Journal.

За даними джерел, перший транш пройде в найближчі дні. У Мадриді сподіваються, що держпідтримка підвищить довіру інвесторів до банківського сектору Іспанії і допоможе банкам самостійно залучати кошти.

Крім вливань, влада розглядає можливість модернізації управлінської структури банків, які внаслідок національних особливостей більш закриті, ніж інші європейські кредитні організації.

Сумнів у тому, що іспанські банки здатні до активних дій, змусив агентство Moody’s у грудні минулого року знизити рейтинг Іспанії.

Голова Банку Іспанії Мігель Анхель заявляв на початку грудня, що стурбованість інвесторів економічною ситуацією в Іспанії повинна насторожити владу, але невдовзі країна може вийти з кризи.

На думку аналітиків, цього року Мадриду доведеться взяти в борг понад 125 млрд. євро.
 

Іспанія хоче інвестувати від 3 млрд. до 30 млрд. євро в банки


Новини Статті Аналітика
Fitch Ratings знизило рейтинг Кіпру до A- з Fitch Ratings знизило рейтинг Кіпру до A- з "негативним" прогнозом 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Обзор фондового рынка 14.07.2011_PreMarket Обзор фондового рынка 14.07.2011_PreMarket
Fitch переглянуло прогноз по рейтингах Японії у бік пониження Fitch переглянуло прогноз по рейтингах Японії у бік пониження Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Обзор фондового рынка 07.06.2011_PreMarket Обзор фондового рынка 07.06.2011_PreMarket
"Газпром" і Японія вкладуть 7 мільярдів в зріджений газ Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Нажити багато грошей – хоробрість, зберегти їх – мудрість, а вміло витрачати – мистецтво.

Б.Авербах
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті