Інвестиції.орг

Kyiv, Jan 18 17:51 | London, Jan 18 15:51 | New York, Jan 18 11:51
Shanghai, Jan 18 23:51 | Tokyo, Jan 19 00:51 | Sydney, Jan 19 02:51

Іспанія хоче інвестувати від 3 млрд. до 30 млрд. євро в банки

Іспанія хоче інвестувати від 3 млрд. до 30 млрд. євро в банки
20 січня 2011 в 17:59 - Христина


Іспанія хоче інвестувати від 3 млрд. до 30 млрд. євро в банки

Уряд Іспанії має намір влити 3 млрд. євро в ощадні банки країни з можливим збільшенням суми до 30 млрд. євро, пише газета The Wall Street Journal.

За даними джерел, перший транш пройде в найближчі дні. У Мадриді сподіваються, що держпідтримка підвищить довіру інвесторів до банківського сектору Іспанії і допоможе банкам самостійно залучати кошти.

Крім вливань, влада розглядає можливість модернізації управлінської структури банків, які внаслідок національних особливостей більш закриті, ніж інші європейські кредитні організації.

Сумнів у тому, що іспанські банки здатні до активних дій, змусив агентство Moody’s у грудні минулого року знизити рейтинг Іспанії.

Голова Банку Іспанії Мігель Анхель заявляв на початку грудня, що стурбованість інвесторів економічною ситуацією в Іспанії повинна насторожити владу, але невдовзі країна може вийти з кризи.

На думку аналітиків, цього року Мадриду доведеться взяти в борг понад 125 млрд. євро.
 

Іспанія хоче інвестувати від 3 млрд. до 30 млрд. євро в банки


Новини Статті Аналітика
Fitch Ratings знизило рейтинг Кіпру до A- з Fitch Ratings знизило рейтинг Кіпру до A- з "негативним" прогнозом 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Обзор фондового рынка 14.07.2011_PreMarket Обзор фондового рынка 14.07.2011_PreMarket
Fitch переглянуло прогноз по рейтингах Японії у бік пониження Fitch переглянуло прогноз по рейтингах Японії у бік пониження Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Обзор фондового рынка 07.06.2011_PreMarket Обзор фондового рынка 07.06.2011_PreMarket
"Газпром" і Японія вкладуть 7 мільярдів в зріджений газ Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Якщо Ти не твориш свою реальність, то реальність створює Тебе!

Народна мудрість
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті