Інвестиції.орг

Kyiv, Nov 21 16:18 | London, Nov 21 14:18 | New York, Nov 21 10:18
Shanghai, Nov 21 22:18 | Tokyo, Nov 21 23:18 | Sydney, Nov 22 01:18

Греція виступає за викуп боргів зі знижкою

Греція виступає за викуп боргів зі знижкою
28 січня 2011 в 18:38 - Христина


Греція виступає за викуп боргів зі знижкою

Міністр фінансів Греції Георг Папаконстантіну назвав ідею викупу держборгу зі знижкою гідною розгляду, але зазначив, що це вимагатиме фінансування.Папаконстантіну також сказав в інтерв‘ю телеканалу Reuters Insider на Міжнародному економічному форумі в Давосі, що Греція може повернутися на борговий ринок до кінця цього року, і повторив, що Афіни не планують реструктурувати борг на користь приватних кредиторів.

Він сказав, що широкий пакет заходів Євросоюзу для вирішення боргової кризи єврозони, який буде підготовлений протягом найближчих місяців, поліпшить настрій на ринках.

Греція почала приводити в порядок фінансову систему, знизивши дефіцит бюджету на шість процентних пунктів у минулому році до 9,4 відсотка. Але прогрес уряду на шляху боротьби з величезним боргом буде залежати від здатності відновити зростання економіки і добитися профіциту бюджету.
 

Греція виступає за викуп боргів зі знижкою


Новини Статті Аналітика
Fitch Ratings вважає, що Греції може знадобитися 100 млрд євро додаткової фінансової допомоги Fitch Ratings вважає, що Греції може знадобитися 100 млрд євро додаткової фінансової допомоги Польща вирішила ще почекати з переходом на євро Польща вирішила ще почекати з переходом на євро Огляд вітчизняного фондового ринку за 10.05.2011 від ІГ Сократ Огляд вітчизняного фондового ринку за 10.05.2011 від ІГ Сократ
Німеччина готова надати Греції додаткову фінансову допомогу Німеччина готова надати Греції додаткову фінансову допомогу Греція перебуває на межі банківського краху Греція перебуває на межі банківського краху Огляд ринків Американського континенту за 24.03.2011. Прибутки компаній та допомога з безробіття. Огляд ринків Американського континенту за 24.03.2011. Прибутки компаній та допомога з безробіття.
Профіцит зведеного платіжного балансу України в квітні 2011 р. склав 1 млрд доларів Профіцит зведеного платіжного балансу України в квітні 2011 р. склав 1 млрд доларів Фінансові та боргові проблеми американських штатів Фінансові та боргові проблеми американських штатів Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
МВФ не має наміру припиняти допомогу Греції МВФ не має наміру припиняти допомогу Греції 10 цікавих фактів про борги 10 цікавих фактів про борги ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Євро дешевшає через кризу в Греції Євро дешевшає через кризу в Греції Глобальний контроль за глобальними банками Глобальний контроль за глобальними банками Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Краще бути м'яким і твердим зовні всередині, ніж твердим зовні і м'яким всередині.

Лао Цзи
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті