Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 17 04:57 | London, Jul 17 02:57 | New York, Jul 16 22:57
Shanghai, Jul 17 10:57 | Tokyo, Jul 17 11:57 | Sydney, Jul 17 13:57

Греції доведеться реструктуризувати борги

Греції доведеться реструктуризувати борги
15 листопада 2010 в 16:42 - Христина


Греції доведеться реструктуризувати борги

Греція має реструктурувати заборгованість, оскільки її час виплати відсотків неприйнятний в довгостроковій перспективі, вважає президент німецького економічного дослідницького інституту Ifo.  "Взагалі-то я думаю, що незабаром буде потрібно реструктуризація боргу в Греції", - сказав Ханс-Вернер Сінн португальської діловій газеті Jornal de Negocios.

Однак він зазначив, що Ірландії та Португалії навряд чи буде потрібна реструктуризація боргів протягом нинішньої кризи.

"Я вважаю, що Португалія та Ірландія у значно кращій формі, ніж Греція. Вони належать до іншої категорії і здатні повернути борги", - додав він.

Сінн сказав, що Греції доведеться реструктуризувати заборгованість, навіть якщо це в основному відіб‘ється на німецьких і французьких банках.

"Процентний тягар (Греції) дуже, дуже великий і, можливо, більше того, що Греція може виплатити в довгостроковій перспективі. Я думаю, було б доцільно, щоб вони скоротили частину свого суверенного боргу, знаючи, що цей тягар в значній мірі ляже на німецькі та французькі банки", - сказав він.

Сінн не став коментувати ймовірність того, що Ірландія попросить Євросоюз допомогти їй з рішенням кредитної кризи. Греція отримала допомогу від ЄС у травні.

Він критично відгукнувся про ідею, що Німеччина повинна рятувати постраждалі економіки єврозони, сказавши, що вони живуть невідповідно до своїх достатків і повинні вжити заходів для скорочення дефіциту бюджетів.
 

Греції доведеться реструктуризувати борги


Новини Статті Аналітика
Fitch Ratings вважає, що Греції може знадобитися 100 млрд євро додаткової фінансової допомоги Fitch Ratings вважає, що Греції може знадобитися 100 млрд євро додаткової фінансової допомоги Економічна природа та об’єктивні передумови трансформації бізнесу Економічна природа та об’єктивні передумови трансформації бізнесу Огляд вітчизняного фондового ринку за 10.05.2011 від ІГ Сократ Огляд вітчизняного фондового ринку за 10.05.2011 від ІГ Сократ
Німеччина готова надати Греції додаткову фінансову допомогу Німеччина готова надати Греції додаткову фінансову допомогу Формування безпечного інноваційного розвитку та забезпечення інноваційної безпеки реону Формування безпечного інноваційного розвитку та забезпечення інноваційної безпеки реону Огляд ринків Американського континенту за 24.03.2011. Прибутки компаній та допомога з безробіття. Огляд ринків Американського континенту за 24.03.2011. Прибутки компаній та допомога з безробіття.
Рівень безробіття в зоні євро в квітні не змінився і склав 9,9% Рівень безробіття в зоні євро в квітні не змінився і склав 9,9% Маркетинговий підхід до дифузії інновацій у промисловості Маркетинговий підхід до дифузії інновацій у промисловості Огляд європейських ринків за 23.03.2011. Дорогоцінні метали все вирішують. Огляд європейських ринків за 23.03.2011. Дорогоцінні метали все вирішують.
МВФ не має наміру припиняти допомогу Греції МВФ не має наміру припиняти допомогу Греції Державно - приватне партнерство в Україні Державно - приватне партнерство в Україні Огляд ринків Американського континенту за 16.03.2011. Ядерна криза. Огляд ринків Американського континенту за 16.03.2011. Ядерна криза.
Євро дешевшає через кризу в Греції Євро дешевшає через кризу в Греції Єврорегіональний вектор транскордонного розвитку підприємства Єврорегіональний вектор транскордонного розвитку підприємства Огляд європейських ринків за 16.03.2011. Японська трагедія. Огляд європейських ринків за 16.03.2011. Японська трагедія.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Ось чотири кроки до будь-якого великого досягнення: чітке планування, ретельна підготовка, позитивний настрій і робота з ретельністю.

Вільям Вард
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті