Інвестиції.орг

Kyiv, Sep 26 15:36 | London, Sep 26 13:36 | New York, Sep 26 09:36
Shanghai, Sep 26 21:36 | Tokyo, Sep 26 22:36 | Sydney, Sep 27 00:36

Голова ЄЦБ закликав єврозону стежити за інфляційним тиском

Голова ЄЦБ закликав єврозону стежити за інфляційним тиском
25 січня 2011 в 13:24 - Христина


Голова ЄЦБ закликав єврозону стежити за інфляційним тиском

Центробанки країн - членів ЄС повинні уважніше стежити за інфляційним тиском в єврозоні, закликав голова Європейського центрального банку Жан-Клод Тріше в інтерв'ю газеті The Wall Street Journal.Він підкреслив, що ЄЦБ повинен бути готовим вжити необхідних заходів, зростання цін на продукти харчування, енергоресурси і сировину, яке є зараз у світі, підвищить інфляційні очікування серед споживачів.

У грудні інфляція в єврозоні збільшилася з 1,9% у листопаді до 2,2%, вперше за два роки перевищивши верхню межу цінового коридору ЄЦБ в 2%. 13 січня голова ЄЦБ пообіцяв, що інфляція в 2011 році не перевищить 2%. На думку деяких економістів, лише у найближчі два місяці зростання цін складе 2,5%.

Говорячи про економіку ЄС в цілому, Тріше традиційно закликав збільшувати Антрикризовий фонд єврозони і порадив країнам стежити за власним бюджетом, при цьому не забуваючи контролювати стан справ у сусідів.
 

Голова ЄЦБ закликав єврозону стежити за інфляційним тиском


Новини Статті Аналітика
Ціни на харчі до 2030 року зростуть удвічі Ціни на харчі до 2030 року зростуть удвічі Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 15.04.2011. Китай публікує дані про високі темпи інфляції Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 15.04.2011. Китай публікує дані про високі темпи інфляції
Мінекономіки Білорусі чекає розгону інфляції до 33-39% Мінекономіки Білорусі чекає розгону інфляції до 33-39% Необхідність аудиту в особистому прибутковому оподаткуванні Необхідність аудиту в особистому прибутковому оподаткуванні Україна: перебіг торгів на фінансових ринках Україна: перебіг торгів на фінансових ринках
Азаров хоче зробити бюджет більш соціальним Азаров хоче зробити бюджет більш соціальним Деякі поради інвестору Деякі поради інвестору Огляд європейських ринків за 29.03.2011. Різноспрямована динаміка Огляд європейських ринків за 29.03.2011. Різноспрямована динаміка
Ціни на овочі продовжують бити рекорди Ціни на овочі продовжують бити рекорди Формування системи організаційного забезпечення інноваційного розвитку промислових підприємств Формування системи організаційного забезпечення інноваційного розвитку промислових підприємств Огляд ринків Американського континенту за 24.03.2011. Прибутки компаній та допомога з безробіття. Огляд ринків Американського континенту за 24.03.2011. Прибутки компаній та допомога з безробіття.
НБУ пов’язує інфляцію зі зростанням цін на харчі та пальне НБУ пов’язує інфляцію зі зростанням цін на харчі та пальне Управління інвестиційними ризиками підприємства Управління інвестиційними ризиками підприємства Огляд ринків Американського континенту за 22.03.2011. Привиди повертаються. Огляд ринків Американського континенту за 22.03.2011. Привиди повертаються.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Якщо ви хочете, щоб життя посміхалося вам, подаруєте йому спочатку свій гарний настрій!

Спіноза
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті