Інвестиції.орг

Kyiv, May 23 10:14 | London, May 23 08:14 | New York, May 23 04:14
Shanghai, May 23 16:14 | Tokyo, May 23 17:14 | Sydney, May 23 19:14

Голова ЄЦБ попередив про підвищення процентних ставок

Голова ЄЦБ попередив про підвищення процентних ставок
19 листопада 2010 в 12:18 - Христина


Голова ЄЦБ попередив про підвищення процентних ставок

Європейський центральний банк може підвищити процентні ставки до закінчення періоду дії стимулюючих заходів, сказав президент ЄЦБ Жан-Клод Тріше.  "Ми вважаємо, що не зобов‘язані згортати заходи стимулювання до підвищення процентних ставок; ми можемо робити як щось одне, так і дві речі разом".

Президент ЄЦБ попередив також про можливий ризик залежності економіки від підтримуючих заходів Центробанку, які почали застосовуватися під час кризи.

"Центральний банк повинен захиститися від небезпеки того, що залежність (економіки) від заходів (стимулювання), які були необхідністю під час кризи, стане нормою", - сказав Тріше.

Тріше заявив, що ситуація в єврозоні "залишається дуже вимогливою".

"У цієї все ще виключно вимогливою і невизначеною середовищі у фінансовому секторі та секторі реальної економіки необхідно зберегти і зміцнити владу державних органів", - додав глава ЄЦБ.

Центробанк перестав надавати банкам кредити на строк 6 і 12 місяців, проте як і раніше видає позики за єдиною ставкою строком на 1 тиждень, 1 місяць і 3 місяці.

Минулого тижня Центробанк зберіг ставку рефінансування на рівні 1,00 відсотка, на якому вона перебуває вже 18-й місяць поспіль.
 

Голова ЄЦБ попередив про підвищення процентних ставок


Новини Статті Аналітика
Загальний обсяг нових кредитів у квітні зменшився до 110 млрд грн. Загальний обсяг нових кредитів у квітні зменшився до 110 млрд грн. Територіальні  відмінності розвитку регіонів України та інструменти  їх регулювання Територіальні відмінності розвитку регіонів України та інструменти їх регулювання Україна: перебіг торгів на фінансових ринках Україна: перебіг торгів на фінансових ринках
У банків росте заборгованість за кредитами рефінансування перед НБУ У банків росте заборгованість за кредитами рефінансування перед НБУ Особливості нормативно-правового регулювання інноваційної інфраструктури в Україні та напрями його удосконалення Особливості нормативно-правового регулювання інноваційної інфраструктури в Україні та напрями його удосконалення Огляд європейських ринків за 29.03.2011. Різноспрямована динаміка Огляд європейських ринків за 29.03.2011. Різноспрямована динаміка
Уряд обіцяє гасити 100% кредиту за українські автобуси Уряд обіцяє гасити 100% кредиту за українські автобуси Перспективи формування національної інноваційної системи в Україні Перспективи формування національної інноваційної системи в Україні Огляд ринків Американського континенту за 24.03.2011. Прибутки компаній та допомога з безробіття. Огляд ринків Американського континенту за 24.03.2011. Прибутки компаній та допомога з безробіття.
Банки все більше кредитують населення Банки все більше кредитують населення Роль комерційних банків у розвитку інфраструктури фондового ринку Роль комерційних банків у розвитку інфраструктури фондового ринку Місячний огляд фінансових ринків України - Лютий Місячний огляд фінансових ринків України - Лютий
Фонд молодiжного будiвництва у 2011 році видав кредитів на 10 мільйонів Фонд молодiжного будiвництва у 2011 році видав кредитів на 10 мільйонів Характеристика індивідуального планування в різних країнах Характеристика індивідуального планування в різних країнах Тижневий огляд фінансових ринків України Тижневий огляд фінансових ринків України

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Якщо хочеш збудувати корабель, то навчи своїх людей тужити по безкінечним морським просторам.

Антуан де Сент-Екзюпері
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті